Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

!!! P.M., DOM ZA 700 ZŁ !!!

  • P D
    • 2 wpisy
    24 maja 2011 23:38:30 CEST

    !!! UWAGA !!! CHCIAŁBYM OSTRZEC WSZYSTKICH PRZED FIRMĄ DZIAŁAJĄCĄ NA TERENIE ŁODZI I OKOLIC POD NAZWĄ : " K. P. ", " DOM ZA 700 ZŁ " LUB BEZPOŚREDNIO PRZED PANEM M. SĄ TO OSZUŚCI JAKICH MAŁO. BIORĄ ZALICZKĘ, I PIENIĄDZE ZA ETAPY, KTÓRYCH NIE KOŃCZĄ I ZNIKAJĄ. !!! UWAGA !!!

    • 1 wpisy
    25 maja 2011 11:10:27 CEST
    Witam
    Ja osobiście nie moge się zgodzić z tą opinią i uważam,że pisanie takich głupot ,żektośjest oszustem jest krzywdzące ,a prawda leży zawsze po środku ,ja budowałem z tą firmą dom w oklicy Zgorzelca były małe problemy ,ale budynek wzorowo wykonany za przyzwoite pieniądze napewno z oszustwem nie miało to nic wspólnego pozdr
  • P D
    • 2 wpisy
    26 maja 2011 21:18:12 CEST

    Może rok temu tak, a w chwili obecnej wzieli pieniądze za wykonanie etapu robózet i zniknęli. Co chwilę na budowę podjeżdżają podwykonawcy, którym nie zapłacili, np. za geodetę, koparkę, wywóz gruzu, za wykonanie fundamentów. W wielu hurtowniach w Łodzi zalegają z płatnościami. W mojej sytuacji jest minimum 2 inwestorów z Łodzi, którzy też ich szukają bo pieniądze wzięli a robota nie wykonana.

Szybka Odpowiedź