Forum Budowlane » Systemy Inteligentnego Domu

Automat do garażu gdzie i czego szukać

    • 7 wpisy
    22 stycznia 2009 16:02:43 CET
    Witam mam nadzieję że pisze w dobrym miejscu. Chcę załozyć automat do bramy i chciał bym się dowiedzieć, jaki automat warto założyć, żeby nie sprawiał problemów.
    • 76 wpisy
    23 stycznia 2009 09:04:46 CET
    Nice, czy jakoś tak. Nawet dokładnie nie pamiętam, bo żadnych problemów od 6 lat. Mam w bramie i w garażu.
    • 7 wpisy
    28 stycznia 2009 16:33:48 CET
    No więc to jest zwykły garaż średniej wielkości więc zapewne szukam czegoś standardowego, poza tym jak to koło domu zapewne będzie otwierany kilka razy dziennie, czy czegoś jeszcze potrzeba?
    • 7 wpisy
    30 stycznia 2009 16:04:03 CET
    Właśnie troche wczęsniej szukałem i tak myslałem o faac bo sporo ludzi się dobrze wypowiada o nich więc chyba warto. O ile nic się nie zmieni to pewnie ten będzie zamówiony. Chyba że ktoś ma jakies lepsze propozycje.
    • 7 wpisy
    4 lutego 2009 13:00:16 CET
    A jeszcze jak byście mogli mi powiedzieć jak wyglada eksploatacja takiego automatu?
    • 7 wpisy
    6 lutego 2009 12:55:27 CET
    No tak ale chodzi mi o jakieś czynności eksploatacyjne czy o coś trzeba specjalnie dbać i takie tam.
    • 3 wpisy
    14 lutego 2009 15:29:13 CET
    Witam,
    uważam że napędy do bram mogą być świetnym rozwiązaniem dla pana. Wiele osób je stosuje i jest z nich zadowolonych. Dużo firm oferuje takie napędy.
    • 7 wpisy
    26 lutego 2009 17:06:14 CET
    Automat jest już u mnie pierwsze wrażenie ogólnie pozytywne dobrze wykonany itd. na poniedziałek umówiłem się z monterem i pewnie o ile nic nie będzie dziwnego to w poniedziałek będe mógł napisać jak działa, przynajmniej mam taka nadzieję.
    • 7 wpisy
    7 kwietnia 2009 18:32:11 CEST
    Już zamontowany od jakiegoś czasu nie pisałem odrazu po montarzu bo uznałem, że nie będzie miało to większego sensu ze wzgledu na to, że nie będe dokładnie wiział jak pracuje, teraz po pewnym czasie stwierdzam, że automat działa bardzo fajnie płynnie szybko i kulturalnie, nie zacina się. Pod koniec pracy zwalnie trochę i się po cichu domyka.
    Ogólnie polecam rozwiązanie wygoda ogromna.
    • 43 wpisy
    1 lipca 2010 11:38:38 CEST
    Witam serdecznie
    Wszystkich zainteresowanych wyborem napędu do bramy garażowej, przesuwnej, skrzydłowej, zapraszam do wypełnienia krótkiego formularz, który pozwoli dobrać odpowiedni napęd:
    Dziękuję,
    • 53 wpisy
    17 lipca 2019 10:57:21 CEST
    Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem.
    Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń.
    Oferujemy profesjonalny dobór elementów systemu, bezpłatne analizy i konsultacje a także wycena oraz dojazd do klienta.
    Wejdź i zobacz co możemy Ci zaproponować.

Szybka Odpowiedź