Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

UWAGA NA FIRME ZE SZCZECINA

    • 3 wpisy
    9 października 2009 09:36:13 CEST

    Ostrzegam wszystkich przed firma ze Szczecina. Firma skrajnie dostarczyli mi 9 tyg. po umowionym terminie a jako rekompesate zaproponowali mi nie placenie za montaz ( kucnia warta 35 tys. montaz 1,7tys),. Kierowniczka sklepu to straszna klamczucha, przez 8 tygodni zwodzila mnie nowymi wykretami. Jezeli chcesz miec dobrze zrobiona kuchnie to nie z ta firma.

    post moderowany

    • 64 wpisy
    14 maja 2010 18:33:27 CEST
    Oskarżenie jest bardzo poważne i skutecznie zniechęca do zakupu mebli kuchennych z tej firmy. Czy ktoś ma z nimi podobne doświadczenia??
  • M L
    • 4 wpisy
    19 października 2010 13:32:47 CEST

    Montaz kuchni rozpoczal sie pod koniec czerwca 2010r i trwa do dzisiaj tj . W dniu wczorajszym mial sie odbyc kolejny ostateczny montaz mebli sie ze szafki ktore przyjechaly znowu!!!! byly zle zrobione (niewymiarowe). Jutro zloze pismo z zadaniem rekompensaty finansowej oraz darmowego montazu z powodu 4 miesiecznego opoznienia w montazu( napisze na forum jaka zapadla decyzja jak tylko dostane od firmy odpowiedz). Jak na razie rece opadaja :/ smiac sie czy plakac? odradzam :(

    post moderowany
    • 3 wpisy
    26 października 2010 13:52:39 CEST

    Hej,

    trzeba zniechecac innych. Trzeba byc idiota zeby robic tak dalej w erze internetu. Jezeli dadza Ci rekompesate straca niewiele, jezeli przeczyta to duzo osob straca naprawde wiele.

  • M L
    • 4 wpisy
    28 października 2010 14:53:32 CEST

    Pismo zostalo zlozone - zażądałem rekompensaty w wysokosci zaliczki oraz darmowego montazu.
    Umowa z firmą jest skrajnie niekorzystna dla klienta - jezeli klient nie wywiaze sie z umowy to traci zaliczke. Jezeli firma - nic jej nie grozi. Umowa ktora daja do podpisania nie przewiduje ŻADNYCH konsekwencji w przypadku niewywiazywania sie z umowy przez wykonawce!!
    jak dostane odpowiedz na pismo to dam znac...

    post moderowany
  • M L
    • 4 wpisy
    28 października 2010 14:56:20 CEST
    PS. dzisiaj ma sie odbyc KOLEJNY ostateczny montaz mebli :/
  • M L
    • 4 wpisy
    28 października 2010 21:25:40 CEST
    montaz :/ w przyszlym tygodniu kolejny OSTATECZNY termin montazu :( rece opadaja!!!!!! MASAKRA!!!!!!
    • 1 wpisy
    22 grudnia 2010 12:40:38 CET

    Firma z Jarocina i Poznania

    Kuchnię tej firmy mam od roku, co do umowy jest jednostronna a wszelkie uwagi odbierane są jako obraza. Zaplacilam 100% (ja głupia) z góry i wlasnie zglaszam kolejna reklamację. Naprawiano wszystkie elementy, niektore kilkakrotnie - kuchnia jeszcze nie była w komplecie! Kontakt z kimkolwiek poza specjalista od reklamacji jest niemozliwy.

    Dodam, że pierwsza kuchnia została przywieziona w złym kolorze (mimo to zamontowana!), a potem wymieniana.

    Nikt nie zaproponował mi żadnej rekompensaty, ani upustu - nie rozumieją o co mi chodzi, bo przecież reklamacja "jest rozpatrywana pozytywnie" 14 dni rozpatrywana 3 tygodnie naprawiana....

    NIGDY WIĘCEJ !!

    post moderowany

Szybka Odpowiedź