Forum Budowlane » Polecane firmy wykonawcze

    • 8 wpisy
    19 października 2009 15:47:51 CEST
    Witam

    Ostatnio szukaliśmy z siostrą dobrego mieszkania, bo siostra musiała się wyprowadzić do Warszawy za pracą. I tak ostatnio kupiła dobre mieszkanie w Warszawie na ul. Człuchowskiej (dzielnica Bemowo) od dewelopera Wawel Service. Mieszkanie jest duże i przestrzenne, bo ma 63m2. Chociaż nie jest blisko do Centrum miasta, ale za to dzielnica robi się coraz ładniejsza. Jeśli chodzi o sam budynek to jest bardzo nowoczesny i monitorowany. Galerię można znaleźć tutaj [URL= Service Galeria. Gdybym miała kupować mieszkanie myślę, że sama bym sobie takie wybrała, ale w tej chwili muszę się zadowolić moim domem :)
    • 9 wpisy
    10 lutego 2012 14:23:06 CET
    Fajne też aktualnie szukam jakiegoś Wawie jak to wawie,tanio nie jak juz kupować to myślę,że warto znaleźć coś co będzie najlepsze dla Nas. Osobiście zastanawiałam się nad czymś może pod Wawą. Dojazd do centrum troche dłuzszy,ale spokój, cisza. Może ktoś jeszcze coś poleci
    • 23 wpisy
    30 czerwca 2012 23:26:43 CEST

    W ''piaskowym mieście'' w Piasecznie są fajne mieszkania. Można w necie pooglądać fotki ale najlepiej to na żywo zobaczyć. Ja już widziałem i muszę przyznać że niezły tower. 7 lipca będą tam drzwi otwarte więc warto się wybrać. pooglądać i się zakochać w tym miejscu:)

    • 1 wpisy
    31 października 2012 13:12:03 CET
    Bardzo fajne mieszkania ma w swojej ofercie firma Novum, . na os. Ceramiczna i os. Rodziewiczowny. Moi znajomi kupili od nich mieszkanie 50m w granicach 300 tys. zl, wiec wyjatkowo tanio jak na Warszawe i sa bardzo zadowoleni z tej transakcji, dla zainteresowanych polecam ta stronke:
    • 1 wpisy
    25 marca 2013 09:59:44 CET

    Witam,

    Ja dokonałam zakupu mieszkania w 2009 roku od developera SM Salwador, i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tej decydzji. Mieszkając tam już 4 lata, wciaz zauwazam same plusy zakupu tego mieszkania: lokalizacja, osiedle, okolica, projekt mieszkania i sąsiedzi :)
    Developer wywiązał sie w 100% z umowy, było lekkie opóźnienie, jednak to akurat nie wynikło z ich decyzji.

    • 3 wpisy
    17 czerwca 2013 13:19:02 CEST
    Ja z własnego doświadczenia mogę polecić SM Salwator, miałem z nimi styczność i naprawdę nasza współpraca była szybka i owocna. Mieszkanie mam jest naprawdę świetne, opóźnienia jakie wystąpiły dzis są normalne w tej branży. Jednak efekt końcowy wynagradza wszystko :)
    • 17 wpisy
    15 sierpnia 2013 21:59:11 CEST
    Właśnie szukam mieszkania i znalazłem w Warszawie inwestycje Park Ostrobramska, ma ktoś jakieś informacje o tym osiedlu? Takie z pierwszej ręki a nie suche fakty z internetu. :)
    • 67 wpisy
    9 września 2015 21:29:34 CEST
    W Białymstoku jest solidny deweloper "Piątkowski Development" - współpraca ok, bez zarzutów :)
    • 5 wpisy
    23 lutego 2017 14:55:10 CET

    A ja od siebie moge polecić mieszkania bydgoszcz, jestem bardzo zadowolona, że wybrałam akurat tego dewelopera bo mieszka nam się znakomicie.

  • 8 marca 2018 13:19:38 CET
    Ja z kolei mogę polecić stronę PracownicyBudowlani gdzie znajdziecie szereg ogłoszeń z pracą w dziedzinie budownictwa, zapraszamy :)
    • 2 wpisy
    23 maja 2018 10:58:21 CEST
    Ja polecam również dewelopera Nexity. Jest to firma bardzo solidna, działająca na terenie Europy. Wykonuje wiele inwestycji nieruchomościowych. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Wyróżniają ją unikalne i innowacyjne pomysły. Są również doradcami w sprawach nieruchomościowych. Więcej informacji na ich stronie internetowej .

Szybka Odpowiedź