Forum Budowlane » Farby, kleje, tapety, lakiery

    • 10 wpisy
    17 stycznia 2010 20:58:21 CET
    bardzo dobry wybor farb (szczegolie antykorozyjnych)
    • 21 wpisy
    15 lutego 2010 15:33:32 CET
    Dla mnie najlepsze farby emulsyjne do wnętrz jak do tej pory ma Śnieżka. Po pierwsze są wydajne, mają świetne krycie i oczywiście ładne kolory, które również przypadły mi do gustu. Przed rozpoczęciem malowania warto też wiedzieć, że ciemne kolory optycznie pomniejszają pomieszczenie a jasne je powiększają.
  • 31 marca 2010 14:43:12 CEST
    Farby śnieżki są dobrej jakości. Łatwość malowania, cena oraz trwałość kolorów to atuty które przemawiają za farbami tego producenta. Ja najczęściej pracuje na farbach tego producenta. Barwy natury to już standard w malowaniu mieszkań. Ostatnio coraz bardziej popularne wśród klientów stają się farby magnat.
  • 16 września 2010 15:05:53 CEST
    od lat używam farby antykorozyjnej firmy Kreidezeit, bez reklamacji. A nietrująca też jest.
    No i Eiffel Tower - najlepsza referencja
    pozdrawiam

    Alex
  • 4 października 2010 17:43:46 CEST

    Ja stosuję przeważnie farby antykorozyjne V33. Mogę wam za to zdradzić rewelacyjny środek odrdzewiający, który ostatnio odkryłem- Epoxy Brunox. Wrażenie robi piorunujące i do tego od razu gruntuje metal.

    • 71 wpisy
    31 października 2010 12:00:36 CET
    Dobry wątek, nie znam sie dobrze na farbach antykorozyjnych, a koniecznie muszę się w taką zaopatrzyć.
    • 164 wpisy
    7 kwietnia 2011 13:42:59 CEST

    a ja od lat stosuję fluggera i jestem zadowolony, co do antykorozyjnych to nie wiem

    • 107 wpisy
    11 kwietnia 2011 20:52:47 CEST
    flugger flugger - coś słyszałem, ale bardzo nie wiele. Chyba rzadko ich widać w dużych sklepach. Coś więcej o jakości proszę..
    • 164 wpisy
    13 kwietnia 2011 11:28:24 CEST
    a ja nie wiem, czy są w duzych sklepach, bo zazwyczaj kupuję w ich firmowych lokalach.... teraz bedziemy z mezem przeprowadzac remont znowu, mowie znowu, bo jakis czas temu tez robilismy i dlatego polecam fluggera, bo wtedy nas nie nie są tani, ale jakość wszystko moze nie slyszales o nich za duzo, bo sie nie reklamują z tego co sobie przypominam
    • 107 wpisy
    14 kwietnia 2011 23:40:18 CEST
    no właśnie, a ja zawsze tylko po dużych sklepach chadzam szukając tego typu produktów, bo tam taniej raczej można dostać.
    Sami malowaliście tą farbą czy malarza wzięliście? Bo ja sam się będę brał za większość rzeczy przy wykończeniu ( a na pewno za malowanie) Swoją drogą ciekawe jak mi to wyjdzie:P No i potrzebuje farby, która oprócz dobrej jakości też nie sprawia trudności w malowaniu. Takiej dla amatorów. No i jednak jakoś kosmicznie dużo za nią nie chcę płacić, bo każdy grosz się będzie liczył przy wykończeniu. Z tego względu pewnie na biało mazne wszsytkie pomieszczenia, ewentualnie tapety jakieś gdzie nie gdzie:P
    • 164 wpisy
    15 kwietnia 2011 13:45:26 CEST
    no malował mój mąż, teraz też on będzie malował;)...skoro on-sierota, umiał dobrze pomalować, to i każdy bedzie umiał heheheheh chociaz to pewnie zasługa farb;)...co do fluggera to przedzialy cenowe mają z tego, co mi się wydaje duże, od tanich, do drogich jak znowu bedziemy malowac, na innych watkach tez mi polecili fluggera, wiec penie spróbujemy jeszcze raz;)
    • 107 wpisy
    17 kwietnia 2011 23:51:22 CEST
    myślałem, że one drogie strasznie. Takie z górnej pólki i jakościowo i cenowo.
    • 164 wpisy
    18 kwietnia 2011 11:23:11 CEST
    jakościowo są z wyższej półki, ale ceny są na prawdę różne, zależy od farby, mają już od 7zł za mieli, jak ostatnio malowaliśmy;)
    • 107 wpisy
    20 kwietnia 2011 13:07:03 CEST
    poważnie? No to nie tak źle.. Ale kolor też maja w podobnych cenach czy tylko biel? I jak się malowało taką farbą z 7 zł? Chodzi mi o jakość, bo szczerze mówiąc wolę zapłacić a żeby mi dobrze, trwale kryła.
    • 164 wpisy
    20 kwietnia 2011 13:28:30 CEST
    tej za 7 zł my nie stosowalismy, ale pamietam, ze takie byly, teraz sie wybieram do fluggera po inne farby do drugiego remontu, takze zdecydujemy sie na te drozsze, jak wczesniej, bo nakladamy zaledwie 2 razy i mamy z głowy, bo jakość mają swietną, a co do kolorów, to baza jest ogromna, cos dobierzesz, a czy bedziesz za to dodatkowo placil? to juz zalezy chyba od bazy;)
    • 107 wpisy
    1 października 2011 01:41:44 CEST
    dawno nic się nie działo w tym temacie, a ja ostatnio rozmawiałem z sąsiadem. nie wiem czy już o tym nie wspominałem gdzieś wcześniej na forum, ale właśnie sąsiad malował cały dom po taniości na biało i właśnie używał farb z fluggera tych właśnie stosunkowo tanich, a mówił, że bardzo dobre farby.
    • 41 wpisy
    3 października 2011 12:43:14 CEST
    ale malowal dom wewnatrz czy z zewnatrz? bo te do wnetrz fluggera sa swietne, ale do elewacji to nie mialam stycznosci w sumie
    • 164 wpisy
    4 października 2011 15:47:57 CEST

    raczej te do elewacji nieł za litr;)

    • 41 wpisy
    10 października 2011 17:36:26 CEST

    okej rozumiem ;) no z tego co wiem to te fluggerowskie farby elewacyjne sa calkiem niezle i trwale na te nasze nieprzewidywalne warunki atmosferyczne, wiec moze warto uzyc.

    • 3 wpisy
    10 października 2011 17:55:02 CEST

    moja koleżanka właśnie ma malować elewację w nowowybudowanym domu :) pytała mnie czy znam jakieś dobre marki :p takze moge polecic jej Flugger'a?

    • 41 wpisy
    11 października 2011 11:48:36 CEST

    jasne ze mozesz, aczkolwiek jak bedzie w sklepie to niech dopyta o te wszystkie grunty itp, bo wazne jest dobre przygotowanie podloza bo elewacji to juz tym bardziej nie maluje sie raczej co roku :)

    • 164 wpisy
    17 października 2011 18:00:38 CEST

    no i ważne jest z czego jest elewacja

  • 2 czerwca 2013 15:32:34 CEST
    Grunty i farby do wnętrz od Fluggera mam sprawdzone i są świetne. Słyszałem właśnie, że farby elewacyjne tej marki są również bardzo dobre. Ostatnio coraz częściej odwiedzam ich sklep przy okazji remontów.

Szybka Odpowiedź