Forum Budowlane » Farby, kleje, tapety, lakiery

czym pokryc parkiet.....

    • 1 wpisy
    24 kwietnia 2010 17:37:34 CEST
    Dąb 18. Jak w temacie.



    Zalezy mi na o d p o r n o s c i na scieranie ( psie pazury)
    Wosk twardy olejny czy lakier Eukula VA 491

    Przepraszam za forme aczkolwiek administracja dala dupy i slowo "o d p o r n o s c i" pisane bez spacji sie nie wyswietla.
    • 1 wpisy
    6 czerwca 2010 00:11:27 CEST

    siemka. Ja znam takie cudo HartzLack APU-2. Używałem tego u siebie i jest super. Polecił mi kolega od drewna.

  • 16 lipca 2010 12:30:35 CEST

    Śmiało mogę polecić Ci lakiery Pall Mana. Są to profesjonalne niemieckie lakiery. Pall X 96 jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy na bazie wodnej przeznaczony do intensywnie użytkowanych podłóg, charakteryzujący się bardzo dobrą o d p o r n o ś c i ą na obciążenia mechaniczne i chemiczne.

  • 28 września 2010 13:41:13 CEST

    Lakier Eukula VA 491 powinien Ci wystarczyć. Powodzenia.


    • 8 wpisy
    28 kwietnia 2011 15:00:51 CEST

    Zamówic cykliniarza a potem najlepsze farby i najtrwalsze są takie ,które służą do malowania jachtów. alt

    • 1 wpisy
    14 kwietnia 2014 22:20:00 CEST
    Generalnie to jeśli chodzi o jakiekolwiek powierzchnie to uważam, że zawsze warto po całej pracy je zakonserwować odpowiednio. Czasem takie różne smary, lakiery i kleje mogą być szkodliwe dla skóry albo możemy miec problemy z ich usunięciem. Dobre środki higieny osobistej możemy znaleźć na przykład na ehak24 pl. Ceny sa naprawdę niewielkie a płatność masz albo gotówką ale to już przy odbiorze osobistym albo za tak zwanym pobraniem lub po prostu przelewem bankowym czy też na poczcie. Wystawiają faktury.

Szybka Odpowiedź