Forum Budowlane » Systemy Inteligentnego Domu

Systemy zabezpieczenia mienia SSWiN

    • 43 wpisy
    11 maja 2010 14:59:45 CEST

    Witam wszystkich serdecznie
    Swoją osobą reprezentuję firmę E-System, która oferuje Państwu zarówno pomoc jak i produkty znajdujące się w dziale zabezpieczenia mienia jako znane mam systemy alarmowe.

    Nasi klienci cenią w nas to, że w odróżnieniu od wielu innych sprzedawców z innych firm, oprócz atrakcyjnych cen oferujemy Państwu zdobytą wiedzę techniczną i doświadczenie praktyczne.

    Dzięki temu, że bardzo dobrze znamy oferowane przez nas systemy alarmowe, systemy monitoringu wizyjnego, automatyki do bram i radiokomunikacji, wiemy, jakie trudności mogą Państwo napotkać w montażu lub użytkowaniu tych urządzeń.

    Chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, abyście mogli optymalnie wykorzystać najnowsze technologie w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich.

    • 3 wpisy
    6 stycznia 2012 21:05:52 CET

    Bezpieczństwo domu, bezpieczna karkówka na grilu, kiedy ide po zimne piwko - ochrona powoinna zaczynąć sie na ogrodzeniu ( obwodowa ). Do tego służą bariery mikrofalowe, ostatnio widziałem takie w lampach ogrodowy, o wąskiej strefie wykrywania ( detekcji ). Można spokojnie iść po piwko :-)

    • 43 wpisy
    10 stycznia 2012 11:41:33 CET
    Witam :)
    Świetna sprawa i polecam.
    Obecnie systemy bardzo ulegają rozbudowie dlatego na rynku pojawiają się nowe ciekawe produkty z zabezpieczeń :)
    • 31 wpisy
    13 marca 2012 22:24:41 CET
    Ja znalazłem coś takiego ,1031705,wid,14250070, . Tak się zastanawiam czy to zda egzamin. Można kilka kluczy zastąpić w jeden i czuć się przy tym bezpiecznie. Może ktoś na forum ma coś takiego?
    • 43 wpisy
    14 marca 2012 13:13:06 CET

    Witam,
    To jest kolejny taki system jednak na obecną chwilę nie posiadam jakiejś wiedzy na jego temat, ale chętnie pozna :)

Szybka Odpowiedź