Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

ile cementu na ogrodzenie

  • 28 maja 2010 00:13:59 CEST

    Witam;

    Czy jest ktoś wstanie obliczyć ile potrzeba cementu do zrobienia wylewki na objętość 2 kubików?
    Robię ogrodzenie z elementów łupanych, wyliczyłem, ze do zalania będę potrzebował 2 kubiki zaprawy. Zamówiłem 7 ton piasku, ale nie wiem ile będę potrzebował worków cementu no i jakiego, podobno są różne rodzaje. Nie znam się na tym kompletnie. jakie proporcje piasku i cementu powiny być aby zaprawa była najmocniejsza i najlepsza? Jutro przywiozą mi elementy ogrodzeniowe, wiec będzie można niedługo zacząć robotę. Bardzo proszę o pomoc i może jakieś cenne rady.

    • 1132 wpisy
    29 kwietnia 2018 13:26:26 CEST
    nie jestem pewny najlepiej będzie jezeli postawisz na fachowca który to dokładnie obliczy, a jeżeli będziesz również potrzebował dodatkowych materiałów na wykonanie tarasu to najlepiej będzie jeżeli równiez zajrzysz do oferty producenta Pozbruk :)
    • 1132 wpisy
    29 kwietnia 2018 13:26:26 CEST
    nie jestem pewny najlepiej będzie jezeli postawisz na fachowca który to dokładnie obliczy, a jeżeli będziesz również potrzebował dodatkowych materiałów na wykonanie tarasu to najlepiej będzie jeżeli równiez zajrzysz do oferty producenta Pozbruk :)
    • 221 wpisy
    28 czerwca 2019 23:01:40 CEST
    To zależy jakie ogrodzenie my przy wyborze Amsterdam Pozbruk od forntu wiele tego nie potrzebowaliśmy bo nie wymagają dodatkowego zalewania, czy dozbrajania a bezpieczeństwo i prywatność w pełn zapewnione od strony ulicy.

Szybka Odpowiedź