Forum Budowlane » Szkło Budowlane

  • 15 czerwca 2010 15:32:29 CEST

    Witam, co sądzicie o ścianach szklanych? ładnie to wygląda, ale czy jest funkcjonalne? czytałam trochę o tym (), ale teoria to teoria, a ja jestem ciekawa jak to w praktyce... ma ktoś taką sciane? jetsescie zadowoleni?

  • 19 lipca 2010 13:24:26 CEST
    Teraz nie buduje się ścian z lukswerów tylko robi się ściany ze zwykłego szkła. Zapraszam do galerii:
  • 20 lipca 2010 12:52:31 CEST

    przejrzałałam galerię, ale nie widzę tam nic, co mogłoby mi zastąpić luksfery, przyznam, że przezroczysta szklana sciana kojarzy mi się raczej z witryną sklepową niż z domem, pozostanę przy luksferach... dają światło, ale i intymność

    • 4 wpisy
    10 sierpnia 2010 10:58:57 CEST

    Witam,

    Zainteresowanych pustakami szklanymi, bądź profilami szklanymi typu Pilkington Profilit zapraszam na naszą stronę internetową . Zapraszam również do odwiedzenia naszego salonu, znajdującego się w Tychach przy ul. Baziowej 33. Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą dotyczącą zastosowania jak i montażu pustaki szklanych.

    • 4 wpisy
    13 lutego 2012 13:43:45 CET
    Szklane ściany tak, ale nie luksfery.
    • 6 wpisy
    24 kwietnia 2014 09:20:37 CEST

    Ja planuje założyćpanele szklane takie ja te w kuchni , . Bardzo mi się to podoba i wydaje mi się że jest praktyczniejsze w czyszczeniu niz płytki.

    • 32 wpisy
    28 kwietnia 2015 13:35:34 CEST
    Luksfery to kojarzą mi się ze szpitalami :/ Nie chciałabym mieć w domu.
    • 13 wpisy
    27 listopada 2015 15:11:50 CET
    Według mnie ściany działowe są bardzo dobrym rozwiązaniem i idealnie sprawdzą się w nowoczesnym budownictwie. Można ją wykonać ze szkła hartowanego ESG. Grubość szkła jest dobierana w zależności od całkowitej powierzchni tafli szkła, tak więc może być to szkło ESG 8 mm, 10 mm, bądź 12 mm. Obecnie na rynku istnieje firm, które zajmują się tego typu zabudowaniami. Z własnego doświadczenia polecam firmę eskatt. Poniżej zamieszczam link, do ich strony internetowej, gdzie możesz uzyskać bardziej szczegółowych informacji na powyższy temat

Szybka Odpowiedź