Forum Budowlane » Pytania do administratora

Wyniki konkursu fotograficznego!

    • 3 wpisy
    3 grudnia 2010 10:40:14 CET

    Witam.

    Chciałem zapytać dlaczego nie ma zwycięzcy nagrody głównej w konkursie fotograficznym?

    Na stronie pojawił się tylko napis, iż nie została przyznana zgodnie z Regulaminem Konkursu (§IV, pkt. 11). Punkt ten nie mówi nic o tym, że Państwo mogą sobie nie przyznać nagrody głównej wcale! tylko zmienić wyniki i laureata! W ten sposób to wydaje mi się, że sobie wyłudziliście od uczestników zdjęcia, a nagrodę zostawiliście dla siebie!

    To, że tamten uczestnik został zdyskwalfikowany, to nie powód by ktoś inny nie dostał nagrody. Bo fakt, że tamten Pan był oszustem widać było od początku! Wystarczyło jego nazwisko i imię(Krzysztof Szydłowski) wyszukać na i zobacyć, że man on w znajomych użytkownika olaninka(pewnie jego dziewczyna) i są z tego samego miasta, a Pani "olaninka" czyli Olanin - ukradła również komuś zdjęcie z Internetu!

    Nie zmienia to jednak faktu, iż chcielibysmy poznać prawdziwego zwycięzce, bo kazdy się napracował, dodawał zdjęcia i jest ich naprawde wiele i kilka fajnych, które zasługują na nagrodę!

    • Moderator
    • 67 wpisy
    3 grudnia 2010 11:41:44 CET
    Witam.

    Drogi Koti i wszyscy Domownicy – już wszystko wyjaśniam.

    Rzeczywiście dotychczasowy zwycięzca został zdyskwalifikowany i w związku z Prawem Autorskim „jego” zdjęcie zostało usunięte z portalu.

    Na stronie została podana informacja, że nagroda główna nie została przyznana, to nie znaczy jednak, że konkurs nie został rozstrzygnięty.

    Podobnie jak za pierwszym razem i teraz Jurorzy potrzebują kilku dni na wybranie Laureata, a o wynikach ich decyzji bezzwłocznie poinformujemy wszystkich Użytkowników.

    Decyzja o nieprzyznaniu nagrody dla użytkownika, którego wcześniej wybrało Jury została podjęta w tym tygodniu, kiedy to dotychczasowy zwycięzca został zdyskwalifikowany. W piątkowej (dzisiejszej) wiadomości rozsyłanej przeze mnie do Państwa znajdzie się o tym informacja. Tydzień temu nie mogłam jej Państwu przekazać, bo jeszcze jej nie było ;)

    Zapewniam Państwa, że nagroda jest bezpieczna i czeka u Sponsora na swojego nowego właściciela.

    Jako Organizator Konkursu dołożyliśmy wszelkich starań, by wyjaśnić zarzuty wobec użytkownika, którego zdjęcie zwyciężyło. Proszę nas jednak zrozumieć, dlaczego nie zweryfikowaliśmy tego wcześniej, chociażby przez NK, o czym Pan pisze ;) Trudno nam zapraszać Państwa do udziału w konkursie i od razu podejrzewać o łamanie jego regulaminu...

    Wzięcie udziału w konkursie było jednoznaczne z akceptacją warunków, każdy kto je łamał, został zdyskwalifikowany. Jurorzy nie biorą pod uwagę także zdjęcia, o którym Pan wspomniał.

    Kiedy możemy spodziewać się decyzji Jurorów? Myślę, że maksymalnie do połowy przyszłego tygodnia przedstawią nowego zwycięzcę, o czym ja bezzwłocznie Państwa poinformuję.

    Drogi Koti, dziękuję za czujność i zapewniam Pana, że sam Organizator nie będzie łamał regulaminu, który ustanowił.

    A tak między nami prywatnie ;) to przyznam, że ja chyba jestem najbardziej rozgoryczona dotychczasowym wynikiem konkursu. Bardzo cieszyłam się z Państwa aktywności, przeglądałam Wasze zdjęcia. No i te opisy! Miałam swojego faworyta, jak pewnie każdy z nas...

    Kto wie, może następnym razem to Państwo wybierzecie zwycięzcę :)

    Pozdrawiam serdecznie
    Marta Hawrylak
    • 3 wpisy
    3 grudnia 2010 14:01:00 CET

    Bardzo cieszy mnie zatem ta wiaodmość:) Z niecierpliwością czekam zatem na wyniki.

    A między nami prywatnie, to powiem Pani, że nie ma powodów do smutku. Robi Pani kawał dobrej roboty i to jest najwazniejsze! Jestem pełen podziwu i życzę dużo szczęścia!:)

    • 2 wpisy
    9 grudnia 2010 10:27:58 CET

    jaja sobie robicie z zwykłych ludzi! Chyba sami te zdjecia zwycięzkie dodajecie bo chcecie nagrode dla siebie!!!
    co ono sobą reprezentuje? ani nie jest ładne, ani dobre technicznie, ani sama biblioteczka nie jest atrakcyjna.
    Pies z takim portalem! Nigdy więcej tu nie zajrzę!!!

    • Moderator
    • 67 wpisy
    9 grudnia 2010 11:07:41 CET
    Ale gorące zimowe przedpołudnie!

    Ze zwykłych ludzi? Wystarczy przejrzeć Galerię Konkursową, by stwierdzić, że nasi Domownicy to ludzie NIEZWYKLI, posiadający i piękne wnętrza, i poczucie humoru, i talenty literackie:)

    Agnieszka Surowiecka, przewodnicząca jury uzasadniła wybór w ten sposób:

    "Skoncentrowaliśmy się ostatecznie na tym, żeby nagrodzić tę pracę, która oddaje osobisty charakter zatrzymanego w kadrze miejsca, harmonię którą tworzy z tekstem (walor literacki ;) oraz to czy właściwie wpisuje się w temat konkursu >>Mój dom, moje miejsce<<"

    Nasz konkurs nie miał na celu wyłonienia nowego zwycięzcy Word Press Photo, dlatego na walory techniczne zdjęcia jury spoglądało łaskawym okiem. A czy jest ładne i atrakcyjne? O gustach się nie dyskutuje...

    Spieszyłam się z odpowiedzią, ale mimo to był Pan szybszy i na szczęście usunął część swojego wpisu, który wcześniej dostrzegłam. Zatem już nie będę go komentować.

    A na portal mimo wszystko zapraszam.
    • 2 wpisy
    9 grudnia 2010 11:30:15 CET
    to trzeba było zrobić konkurs literacki! konkurs fotograficzny sam przez się rozumie, iż chodzi o dobre, ładne fotografie, a nie tylko o to co się na nich znajduje
    • 3 wpisy
    10 grudnia 2010 10:40:16 CET
    a ja się zgadzam z giordano. to zdjęcie zupełnie nic sobą nie reprezentuje i nawet niewiele ma wspólnego z tematem, o którym tak Pani pisała. Sorki, ale nie wierze, że biblioteczka jest tym "jedynym", najlepszym miejscem w domu użytkownika. Ok, książki może i ładne, ale czy tam się stoi przed nimi przez pół dnia, iż rzekomo zdjęcie to podchodzi pod najlepszy kącik w domu? wątpię...
    • 1 wpisy
    14 grudnia 2010 17:45:27 CET

    Przyłączam się do przedmówców. Wynik żenujący! Jedno z mniej przekonujących zdjęć w galerii. Swoją drogą jeśli stwierdzono, iż 1 zdjęcie należało do kogoś innego, to trzeba było jemu tą nagrodę dać

    • Moderator
    • 67 wpisy
    14 grudnia 2010 20:24:15 CET
    Pozwolicie Państwo, że nie będę już komentowała ani obiektywnej pracy jurorów, ani Waszych ocen. Mam nadzieję, że nasza miła Zwyciężczyni nie zniechęci się uwagami, pamiętając o opiniach wyrażonych nt. Jej zdjęcia w czasie trwania konkursu.

    Dodam tylko do użytkownika Kaczmara, (którego post ocenzurowałam) że nie stwierdzono, że zdjęcie należało do kogoś innego, tylko że nie należało do osoby, która je zamieściła.

Szybka Odpowiedź