Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

  • 20 grudnia 2010 14:10:22 CET

    Przeglądając sieć w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań znalazłem artykuł:

    • 585 wpisy
    28 lutego 2018 23:25:36 CET
    Wiesz co ja jednak pozostałbym przy dachówce ceramicznej i nie szukałbym niepotrzebnych utrudnień
    • 613 wpisy
    31 maja 2018 23:08:56 CEST
    ewentulanie blachodachówka panelowa. W Braas znalazłem piękny model Quadro w kolorze czarnym i tutaj bardzo mnie zaskoczyli wprowadzając takie rozwiązani do swojej oferty,
    • 613 wpisy
    31 maja 2018 23:08:56 CEST
    ewentulanie blachodachówka panelowa. W Braas znalazłem piękny model Quadro w kolorze czarnym i tutaj bardzo mnie zaskoczyli wprowadzając takie rozwiązani do swojej oferty,
    • 262 wpisy
    30 września 2018 17:15:29 CEST
    Ja jednak poszedłbym w dachówkę bądź blachodachówkę, natomiast najlepszą opcją na ten moment wydaje się ta numer jeden czyli dachówka ze względu na trwającą promocję Cztery Asy w dobrej Cenie
    • 221 wpisy
    16 stycznia 2019 17:34:50 CET
    A ja zamiast zielonego dachu jednak zdecydowałem się na dachówkę i tutaj warto wybrać sprawdzonego dekarza i może pomyśleć nad dachówkami i akcesoriami od Braas, dzięki czemu będziecie mogli liczyć na dodatkową gwarancję systemową przez 15 lat, dokładnie przeczytacie o niej tutaj co ważne jako jedyni stworzyli taką opcję.
    • 262 wpisy
    24 stycznia 2020 12:40:25 CET
    Jeżeli chodzi o wybór pokrycia dachowego to najlepszą opcją będzie jednak dachówka Rubin 13V który zaskakuje jakością wykonania, intensywnym kolorem na całej powierzchni oraz odpowiednimi zabezpieczeniami przed zabrudzeniami oraz porastaniem. A teraz jeszcze pojawiła się nowość czyli Classic Star 2019 na którą także warto będzie skupić swoją uwagę przy wyborze pokrycia dachowego.
    • 16 wpisy
    3 marca 2020 17:47:12 CET

    Jeśli ktoś poszukuje blachodachówki w kolorze zielonym, to fajny jest odcień dostępny w ofercie Regamet. Można go sobie zobaczyć choćby na ich stronie :) My osobiście nie braliśmy tego koloru pod uwagę, w przypadku paneli dachowych wyglądałby zresztą dziwnie (i tak akurat pod to pokrycie go w ofercie nie ma), ale jakby co, to blachodachówki w tym kolorze mają:)


    Ten wpis został zmieniony przez dankawos w 3 marca 2020 17:48:49 CET"
    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 15:52:11 CEST
    Jeśli będziecie potrzebowali wysokiej jakości materiałów w zakresie wykonania nowego dachu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na Braas, szczególnie że świetnie rozwinęli swoją ofertę również w zakresie izolacji, jak i hydroizolacji Icopal.

Szybka Odpowiedź