Forum Budowlane » Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa

Pomoc przy zakupie systemu alarmowego

    • 8 wpisy
    6 marca 2011 09:30:08 CET

    Witam mam własne mieszkanie, ale jako osoba przezorna chciałbym je jakoś zabezpieczyć przd złodziejami. Poszukałam w interecie jakiś sytemów alarmowych i coś takiegio



    Przed zakupem chciałbym się czegoś dowiedzieć o tym czy ktoś z was miał styczność z takim urządzeniem lub podobnym

    • 43 wpisy
    6 marca 2011 17:24:59 CET
    Witam Panią serdecznie
    Dziękuję ze zwróciła się Pani z tym zapytaniem do mnie. Pyta Pani o styczność z takimi urządzeniami lub podobnymi „ cudami zabezpieczeń”. Z doświadczenia wiem, że takie „tanie” i „proste” produkty na pewno nie zapewnią Pani bezpieczeństwa. Dla mnie taki „alarmy” to nic innego jak proste zabawki. Sami możemy być nieco podejrzliwi jeżeli ktoś bez firmowy „Bezprzewodowy system Alarmowy z dialerem GSM + akumulator + czujka PIR + 2 piloty + klawiatura” oferuje w cenie średniej klasy samej klawiatury z manipulatorem. Szanowna Pani dla naprawdę czystego sumienia i solidnego zabezpieczenia Pani mienia proponuję przemyśleć jeszcze dwie firmy a mianowicie system oparty na centrali SATEL i na centrali ELMES. Obie te firmy są znanymi producentami zabezpieczeń alarmowych. Firma ELMES oferuje system bezprzewodowy natomiast SATEL zarówno bezprzewodowy jak i tez przewodowy.
    Dziękuje i ewentualnie zapraszam do ponownego kontaktu.
    Pozdrawiam
    Tobiasz Kocot
    • 8 wpisy
    20 marca 2011 09:05:45 CET

    Dziekuje za doradctwo wybrałam alarm satela

Szybka Odpowiedź