Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

!!! Uwaga na firmę S. G. Sp. z o.o.-cz.3

  • 17 maja 2011 00:06:28 CEST

    S. G. jak KAMELEON !!!

    Moi mili,

    cząstka nazwy "G." - zyskuje nowy wymiar. Nasz wielki pan Menager, technik budowlaniec Piotr S.- ma także pierwiastek bajkopisarza. Otóż, firmę można spotkać także pod nastęującymi nazwami:

    - S. G. / S. I. / S. DOM i tu pod tym ostatnim adresem Pan wymiatacz budowlany posiada co? TAK, stronę internetową i reklamuje się jako SPEC, złota rączka nie tylko od wykończeń pod klucz, ale przede wszystkim jako nieoceniona, niedościgła pomoc domowa we wszelkiego rodzaju występujących usterkach. Pan przyjedzie jak z kranu pokapie nie tam gdzie trzeba, załata, gwoździk przybije na ręczniczek słowem PR w każdej nowożytnie spotykanej formie.

    Pytanie stawiam do Was, wszystkich których zainteresuje ten temat - czy musi dojść do tragedii żeby takim fachowcom pozamykać w porę firmy? Czy na kogoś musi spaść podwieszany sufit, zabić prąd, żeby prokuratura zainterweniowała i zainteresowałą się takim Panem? Tak wyszło, że rozstaliśmy się w ostatniej chwili, w której możliwe było jeszcze naprawienie i usunięcie wszystkich usterek poczynionych przez S. G. ale na kogo padnie kolej teraz?

    Ludzie kazdy kto to przeczyta niech wyśle ten temat do swoich znajomych żeby do tragedii nie doszło. Strach pomyśleć, że w mieszkaniu do którego wpuściłem tego fachmana miały bawić się moje malutkie dzieciaczki - nóż się w kieszeni otwiera.

    • 2 wpisy
    19 maja 2011 00:22:48 CEST
    Drogi Kolego,

    A masz jakieś konkretne dowody, na to wszystko o czym piszesz?
  • 22 maja 2011 23:41:21 CEST
    Dowodów mój drogi Piotrze jest tyle, że już kilka instytucji się Tobą zinteresowało. A ja dopiero zaczynam.
    • 2 wpisy
    23 maja 2011 00:01:52 CEST
    Szanowny Panie Rafale,

    Trochę szacunku do innych forumowiczów. Nazywam się Klara. Ale widzę, że ma Pan ochotę na monolog, zatem proszę go dalej prowadzić samemu ze sobą.
    • 2 wpisy
    31 maja 2011 23:28:45 CEST

    Witam,

    Chciałem powtórzyć wcześniejsze pytanie forumowiczki, a mianowicie czy ma Pan jakiekolwiek dowody, np w formie zdjęć lub opinie rzeczoznawców dotyczące błędów jakich dokonała w Pana mieszkaniu wspomniana firma?

    Pragnę nadniemić że żadne z moich trzech imion nie jest Piotr, więc czekam na rzeczową odpowiedź.

    • 2 wpisy
    5 czerwca 2011 00:38:18 CEST
    Z niecierpliwością czekałem na odpowiedź Pana "Zrobionegowbanbuko".
    Właśnie korzystałem z usług opisanej przez tego Pana firmy i po przeczytaniu jego posta byłem bardzo zaniepokojony. Odebraliśmy nasze mieszkanie po 6 tygodniowym kapitalnym remoncie. Muszę przyznać że osobiste obejrzenie rezultatów prac remontowych spowodowało uczucie "kamień z serca".
    Co prawda małżonka systematycznie odwiedzała opisaną ekipę podczas prac jak również osobiście doglądałem postępów i nie mieliśmy żadnych zarzutów a wszelkie nieścisłości były natychmiastowo wyjaśniane i remont mieszkania nie mógł podążać dalej swoim torem ale po przeczytaniu powyższego wpisu miałem obawy że "coś może pójść nie tak". Moje obawy były bezpodstawne.
    Jeżeli ktokolwiek będzie miał obawy przed zleceniem remontu lub jakichkolwiek innych prac firmie to zapraszam do naszego mieszkania celem naocznego przekonania się o profesjonalizmie, rzetelności, terminowości!!! i całej gamie innych pozytywów jakimi można ich zesypać.
    Z czystym sumieniem POLECAM !!!
    W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań służę pomocą.

Szybka Odpowiedź