Forum Budowlane » Farby, kleje, tapety, lakiery

Dobre kleje i uszczelniacze

  • 5 sierpnia 2011 17:33:20 CEST

    Witam, poszukuję jakiś porządnych klejów i uszczelniaczy w hurtowych ilościach czy możecie polecić jakąś dobrą markę produkt żebym nie kupował w ciemno licząc ze eksperci od marketingu nie przesadzili w opisie wyrobu?

    • 7 wpisy
    25 sierpnia 2011 15:44:07 CEST

    Według mnie efektywne są kleje i uszczelniacze firmy Loxeal, wiele firm wykorzystuję je w przemyśle wiec złe być nie mogą. Tutaj masz stronę polskiego dystrybutora

    • 14 wpisy
    23 września 2011 17:38:39 CEST

    Pytanie jakich klejów i uszczelniaczy, do czego? polecam portal o chemii dla budownictwa. Jest kilka przeglądów i porównywarka.

    • 1 wpisy
    17 kwietnia 2012 13:13:47 CEST

    Kleje Ergo, podstawowe rodzaje znajdziesz tutaj:

  • 24 kwietnia 2012 13:03:31 CEST

    Mam dobre doświadczenie z klejami Beston. Można je dostać w hurtowniach (nie widziałem nigdy w żadnym markecie). Uratował mnie raz klej montazowy tej marki bo nie rozpuszcza dekorów ze styropianu :P

    • 29 wpisy
    13 listopada 2016 12:07:46 CET
    Mam bardzo dobre doświadczenia z klejami Mungo, solidny szwajcarski producent. Z dostępnością w Polsce jest średnio, na muntech24 mają na pewno. Warto poszukać, bo podobno w Szwajcarii fachowcy najchętniej właśnie po tę markę sięgają. Asortyment mają szeroki, są typowe kleje do łączenia różnych materiałów, ale także uszczelniacze wszelkiego typu.
    • 9 wpisy
    12 czerwca 2017 10:33:52 CEST

    Ja w ostatnim czasie używam takiego +d3/1/default/5/url/ekspress%2Cd3/f_producer_41/1 od Rakoll Express. Do drewna i płyty wiórowej, którą zajmuję się na co dzień jak znalazł. Bardzo dobrą opcją jest klejenie na zimno i na gorąco.


    Ten wpis został zmieniony przez grubcio w 22 czerwca 2017 10:35:28 CEST"
    • 1 wpisy
    2 października 2017 14:47:58 CEST
    Ja używam uszczelniaczy firmy "Od A do Z" (Bosman). Można je na ich stronie zobaczyć. Jakość naprawdę wysoka, cena przystępna. POLECAM.
    • 34 wpisy
    24 października 2017 12:18:11 CEST
    A ja szczerze mówiąc nie ma jednego kleju czy uszczelniacza który mógłbym z czystym sumieniem polecić, u mnie dobór odbywa się na zasadzie testowania kilku produktów jeżeli chodzi o chemię budowlaną.

Szybka Odpowiedź