Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

taras z kostki brukowej

    • 10 wpisy
    8 lutego 2018 13:33:40 CET
    Witam Wszystkich na forum. Taras z kostki brukowej to bardzo dobra i ciekawa opcja, na pewno pod względem jakości będzie się znakomicie prezentował. Kilka ciekawych wzorów kostki znajdziesz u nas, chętnie pomożemy :)
    • 613 wpisy
    16 kwietnia 2018 21:58:27 CEST
    Ja wcześniej nie wiedziałem, że takie tarasy się wykonuje. Na szczęście po zapoznaniu z ofertą producenta Pozbruk pozytywnie się zaskoczyłem. Dobra jakość wykonania, piękne rozwiązania w zakresie możliwości wyboru modeli i dodatkowe zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
    • 230 wpisy
    2 maja 2018 00:38:39 CEST
    Jak najbardziej pomysł jest super, teraz tylko czas na poszuiwania odpowiednich materiałów do jej wykończenia,ale widzę że poprzednicy podali już kilka propozycji :)
    • 323 wpisy
    3 maja 2018 23:07:59 CEST
    Kostka brukowa na tarasie może naprawdę dobrze wyglądać, tym abrdziej że tak jak mówicie wybór modeli i kolorów jest coraz większy.
    • 613 wpisy
    1 lipca 2018 14:44:43 CEST
    Ale i szeroka oferta płyt tarasowych Presstone przemawia za ich wyborem. Z resztą sam sprawdź takie wersje jak Marmur Snieżny, Dolomit, czy Łupek które również występują w kilku różnych rozmiarach.
    • 262 wpisy
    30 września 2018 23:43:53 CEST
    Ja również jestem zdania, że to bardzo dobry wybór. Aczkolwiek wiele zależy od naszych możliwości i potrzeb. W Pozbruk ilość propozycji na pewno zaskoczy niejedną osobę
    • 221 wpisy
    1 listopada 2018 22:25:49 CET
    w takim razie możesz również sprawdzić co ciekawego jest w stanie zaoferować Ci producent Pozbruk w zakresie kostek dekoracyjnych jak i uniwersalnych a jestem przekonany, że nie zawiedziesz się ich jakością oraz ilością dostępnych modeli.
    • 5 wpisy
    6 marca 2019 11:20:57 CET

    A czem  ie z kostki. Są tacy co tylko drewo sa i tacy co preferuja kamień. Jak się dobrze zrobi to ic ie pęka

    • 171 wpisy
    11 marca 2019 14:13:18 CET
    Jak najbardziej kostka dekoracyjna to fajna opcja jeżeli chcesz stworzyć piękną przestrzeń na tarasie do spędzania wolnego czasu. W tym zakresie też zgadzam się z opiniami poprzedników w zakresie wyboru producenta Pozbruk.
    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 13:15:27 CEST
    Ja natomiast muszę się przyznać, że nie jestem zbyt dużym zwolennikiem wyboru drewna na taras. W moim przypadku jednak świetnie sprawdziła się dekoracyjna kostka brukowa, a jej naprawdę szeroki wybór będziecie mogli znaleźć w ofercie producenta Pozbruk, także warto ich w wolnej chwili odwiedzić i sprawdzić co ciekawego przygotowali bo jest w czym przebierać.

Szybka Odpowiedź