Forum Budowlane » Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa

Bariery mikrofalowe do domu

    • 3 wpisy
    8 stycznia 2012 19:13:10 CET

    Czy istnieje rozwiązanie ochrony obwodowej dla domu? Najlepsze są bariery mikrofalowe o wąskiej strefie detekcji, czy znacie jakieś ?

    • 63 wpisy
    9 stycznia 2012 10:49:27 CET
    Z tego co wyczytałem to firma Fortec zajmuje się dystrubucją produktów firmy Southwest Microwave. Zajmowali się oni zabezpieczaniem lotnisk, więzień i przemysłowek (np. Coca Cola) w wielu miejscach na świecie. Polecam stronę, gdyż jest tam duża ilość informacji, wraz z opisami poszczególnych sposobów detekcji intruza.

    • 3 wpisy
    9 stycznia 2012 11:56:46 CET

    Przeglądałem ich strone, nie znalazłem nic o barierach, lecz juz dostałem informację o firmie Forteza () - coś tańszego i sprawdzonego w trudnych warunkach, mają bariery mikrofalowe ukryte w lampach ogrodowych. Ale może jest coś z Chin?

    • 43 wpisy
    10 stycznia 2012 11:47:47 CET
    Witam
    Polecam przeczytanie ciekawych rozwiązań z firmy TAKEX: oraz na stronie firmy SATEL:
    Dziękuję,

    P.S. w razie pytań proszę o kontakt.
    • 63 wpisy
    10 stycznia 2012 12:14:41 CET
    Tomekno - inwestowałbyś w sprzęt z chin, służący bezpieczeństwu? Nie wnikam, skąd pochodzi sprzęt sprzedawany przez inne znane marki, ale podejrzewam, że jest tam przynajmniej jakaś kontrola jakości ;).
    • 42 wpisy
    31 stycznia 2013 13:00:48 CET
    Musi być kontrola jakości,inaczej taki sprzęt jaki wszystkie inne zabezpieczenia- nie miałoby racji bytu,inaczej tego nie widzę. Pamiętajmy tylko o tym,że to co tanie nie zawsze jest także dobre.
    • 1 wpisy
    20 maja 2013 14:28:56 CEST

    Używam barier mikrofalowych o wąskich strefach detekcji - jest mało informacji na ten temat, lecz można zapoznać się z działaniem takich barier, film :

Szybka Odpowiedź