Forum Budowlane » Domy prefabrykowane, szkielet stalowy

Pomoc w wyborze domu do 200 tys

    • 1 wpisy
    9 marca 2012 19:02:09 CET

    chciałbym dom z prefabrykatów, gotowych elementow, interesuje mnie

    wylacznie dom parterowy (2 pokoje sypialnia, jadalnia z salonem i kuchnia i oczywiscie lazienka. mam swoja dzialke, jaka byla by cena za m2 takiego domu chyba ze pan da jakies linki konkretne do danych projektow i ich ceny na stan gotowy (tj zeby pozostalo umalowac i umeblowac), nadmieniam iz interesuje mnie tez projekt amelia, pozdrawiam i czekam na odpowiedz
    • 25 wpisy
    12 marca 2012 12:21:53 CET
    Witam,

    trudno wskazać jeden, konkretny projekt, który akurat dla Pana będzie najlepszy.

    Generalnie: nowoczesne technologie szkieletu stalowego umożliwiają realizację domu wg. dowolnego projektu. Proszę wybrać taki projekt, jaki odpowiada Panu pod względem stylu architektonicznego, lokalizacji względem stron świata, wielkości.

    Parterowy dom „do 200 m2” może mieć wszystkie opisane przez Pana pomieszczenia (2 sypialnie, jadalnia z salonem i kuchnia, łazienka) i powierzchnię 90 m2 albo 180m2.

    Koszty budowy energooszczędnego domu w technologii szkieletu stalowego będą wahały się od ok 1500 zł/m2 (duży dom, budowa systemem gospodarczym) do ok 2000zł /m2, z materiałem (mniejszy dom, budowa przez generalnego wykonawcę). Ceny za stan deweloperski i instalacje wew. Nie podejmuję się wyceny wykonania „pod klucz” (płytki, malowanie, drzwi wew., sanitariaty itp.) ponieważ zastosowane rozwiązania i materiały zależą wyłącznie od gustu inwestora.

    Proszę o informacje, który projekt „Amelia” Pana interesuje – proszę podać link do strony z projektem.

    Pozdrawiam,
    Michał Bacia
    • 27 wpisy
    2 lutego 2013 12:33:44 CET
    2300 zl/m2 stan pod klucz ( szkielet drewniany)

Szybka Odpowiedź