Forum Budowlane » Instalacje elektryczne

oszczędzanie energii

  • 4 kwietnia 2012 14:24:09 CEST

    Ostatnio znalazlam sklep internetowy w ktorym mozna kupic bezprzewodowe monitory pozwalajace oszczedzac energie. Monitor uswiadamia ile energii zuzywamy, Są tam również różne gadżety pozwalające na zaoszczędzenie paru zlotych na niepotrzebnie zuzywanym pradzie.

    • 20 wpisy
    12 października 2012 13:56:28 CEST
    Ciekawe czy ktoś z forumowiczów oszczędzał już energię w ten sposób. Jeżeli tak to bardzo proszę o opinie,ja nie miałem z tym styczności.
    • 597 wpisy
    11 listopada 2012 21:05:57 CET
    Jedno wiem na pewno za to urządzenie zapłacę dwumiesięczny rachunek w moim domu. Kiedy się zwrócą moje wyrzeczenia na rzecz ECOego?
    • 3 wpisy
    5 lutego 2016 10:06:17 CET
    O takim sposobie na oszczędzanie jeszcze nie słyszałam :) Ciekawe ile kosztuje taki monitor i ile pozwala zaoszczędzić.
    • 239 wpisy
    5 kwietnia 2018 22:26:57 CEST
    energię oszczędzać można znacznie łatwiej i na większą skalę instalując ogniwa fotowoltaiczne!
  • 10 maja 2018 09:49:47 CEST
    Fotowoltaika to przyszłość i co do tego pełna zgoda, akurat na naszej stronie znajdziecie szczegóły orz fachowe doradztwo,pomoc w tym zakresie, warto zerknąć.
    • 53 wpisy
    19 lipca 2019 10:29:11 CEST
    Inteligentne rozwiązania, które pomagają sterować pracą grzejników, termostatu czy rolet, mogą obniżyć rachunki za ogrzewanie nawet o 20–30 proc. Dodatkowe oszczędności może przynieść inteligentne zarządzanie oświetleniem.
    Wejdź i zobacz co możemy Ci zaproponować. abaks-system

Szybka Odpowiedź