Forum Budowlane » Sprzęt domowy RTV i AGD

    • 6 wpisy
    8 czerwca 2012 14:40:36 CEST

    Chcę kupić odkurzacz automatyczny, który sam odkurza, tzw. robot. Mam w domu dwa psiaki, ktore non stop gubia sierść i wszystko fruwa w powietrzu i osiada po całym domu. Nie mam czasu odkurzać po kilka razy dziennie, bo pracuję a po pracy jest jeszcze dziecko, którym też trzeba sie zająć. I potrzebuje opinii, czy taki odkurzacz sprosta swemu zadaniu? Czy nie będę musiała po nim poprawiać w kątach czy przy listwach? Czy wjedzie pod łóżko lub komodę?

    • 5 wpisy
    10 czerwca 2012 02:20:37 CEST
    Taki odkurzacz to bardzo fajna perspektywa, niestety miałam okazję widzieć takie jedynie w internecie czy w sklepach. Wydaje mi się że wciśnie się w każdy kąt, bo jest faktycznie mały, ale... pisałaś że masz dwa psy - nie wiem czy taki robot pracuje cicho czy głośno, ale jeśli głośno to obawiałabym się, że pupile będą za nim biegać bo potraktują jako zabawkę i go zniszczą.
    • 21 wpisy
    11 czerwca 2012 22:11:04 CEST
    Rzeczywiście z psami może być problem :D Musiałabyś je nauczyć nie ruszać odkurzacza. Mnie tez ciekawi ten temat, byłabym wdzięczna za opinię posiadacza takiego sprzętu. Robie się z wiekiem coraz bardziej leniwa, a na starość warto odpocząć :)
    • 4 wpisy
    13 czerwca 2012 14:03:25 CEST

    Nie ważne jaki odkurzacz, pies będzie reagował na każdy puki się nie przyzwyczai, każdy pies tak ma i to jest normalne, trzeba poprostu jak najwięcej odkurzać w jego obecności pokazywać mu że odkurzacz to nie jest żaden potwór ;). Wracając jednak do tematu, zakup takiego robota jest bardzo dobrym pomysłem, szczególnie przy okazji takiej ilości sierści gubionej w domu. Szczególnie że taki robot odkurzacz dojdzie w każdy zakamarek, ja osobiście mogę polecić ponieważ z nich korzystam aż do dziś, i jak narazie działa bez zarzutów, proponuje żebyście przekonali się sami ;)

    • 5 wpisy
    13 czerwca 2012 23:30:50 CEST

    W sumie racja, niektóre psy boją się odkurzaczy więc możliwe że w ogóle go nie tknie i nie będzie problemu.

    Tak z tego co pisze na tej stronie wnioskuję, że odkurzacze-roboty mają dużo więcej przydatnych funkcji niż normalne duże odkurzacze a wbrew pozorom ceny nie są strasząco wysokie a porównywalne. To może być dobra inwestycja.

Szybka Odpowiedź