Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

    • 0 wpisy
    24 marca 2009 22:38:52 CET
    Witam. Chciałem postawić płot .
    Myślę że siatka będzie dobrym rozwiązaniem.
    Teraz tylko słupki pod tą siatkę.... Jak je zamontować, poprostu wkopąc je w ziemię???
    Myślałem o zalaniu ich betonem. Czy tak będzie dobrze a jeśl tak, to na co zwracać uwagę podczas zalewania betonem ?? Jaka powinna być ziemia, sucha ??? Jeśli ktoś się na tym zna, to proszę o jakieś porady. Z góry bardzo dziękuję.
    Pozdrawia.
  • 19 sierpnia 2011 14:21:51 CEST
    Witam.
    Słupki ogrodzeniowe stalowe do ogrodzenia siatkowego muszą być koniecznie zabetonowane w ziemi. Otwory mają mieć minimum 80 cm. głębokości o średnicy 15-25cm. Słupek ogrodzeniowy najlepszy ocynkowany i powlekany PCV. powinien być dłuższy od siatki o 60cm. Odległość między słupkami nie powinna być większa niż 270cm. (unikniemy obwisania siatki). Odcinki ogrodzenia dłuższe niż 50m dzielimy w połowie i dajemy tam słupek z podporami.

    www.
    • 31 wpisy
    14 czerwca 2012 23:18:23 CEST
    A nie lepiej postawić ogrodzenie z płotów drewnianych? Moim zdaniem ładniej się prezentują. Mój sąsiad ma takie ładne z zielonych ryflowanych z andrewexu. Sam je montował bo bzdurnie proste to jest więc można zaoszczędzić na ekipie. Tak się zastanawiam właśnie z ojcem czy też nie zrobić takiego ogrodzonka.
    • 613 wpisy
    25 czerwca 2019 15:07:50 CEST
    Akurat jeżeli chodzi o ogrodzenia to koniecznie sprawdź ofertę producenta Pozbruk, ale z tego co już widzę nie tylko ja Ci ich polecam. Przede wszystkim duży wybór, bardzo dobre ceny i materiały betonowe najwyższej trwałości jak elementy Gardeo.

Szybka Odpowiedź