Forum Budowlane » Farby, kleje, tapety, lakiery

Nowa Satynowa Śnieżka?

  • 24 maja 2012 13:30:25 CEST
    Cześć,

    to mój pierwszy post, więc może się szerzej opiszę swój problem.

    Od jakiegoś czasu (od początku roku) żona męczy mnie o remont saloniku. W czerwcu będę miał więcej wolnego czasu, dlatego postanowiłem się za to zabrać, żeby mojej małżonki nie denerwować

    Uzgodniliśmy już mniej więcej kolor. Chodzi jednak o wybór farby. Moja kochana żonka zobaczyła niedawno reklamę nowej Śnieżki Satynowej. Ze Śnieżką mam same dobre doświadczenia, ale Satynową jeszcze nigdy nie malowałem.

    Co o tej farbie myślicie. Być może ktoś już jej używał?
  • 26 maja 2012 01:32:53 CEST
    Satynową akurat nie malowałem, ale "normalna" śnieżka to moim zdaniem świetna farba. Bardzo dobrze się rozprowadza na ścianie, nie robią się zacieki, jest wydajna. Cena bardzo konkurencyjna na tle innych farb. Podejrzewam, że ta satynowa też jest porządna i na pewno kolory ładnie Ci wyjdą.
  • 20 czerwca 2012 11:54:18 CEST
    Już po malowaniu. Satynowa okazała się bardzo fajna. Po pierwsze dobrze się nią maluje, po drugie efekt wygląda naprawdę imponująco. Refleksy światła rozjaśniły mi pokój. Żonka jest zachwycona
    • 3 wpisy
    28 sierpnia 2012 22:21:03 CEST
    Satynową Śnieżkę polecam do pokoju dziecinnego, bo to duża frajda móc umyć uciapaną ścianę bez problemu...
    • 32 wpisy
    29 sierpnia 2012 17:39:55 CEST
    Może warto byłoby po prostu zrobić wizualizację pokoju w takim kolorze-satynowym i zobaczycie jak to wygląda. są od tego specjalne programy,moim zdaniem warto z nich skorzystać.
    • 3 wpisy
    25 września 2012 01:06:56 CEST

    Ja akurat satynową mam w kuchni i przedpokoju, gdzie dzieciaki najbardziej brudzą i szczerze ją polecam. Wcześniej miałam pomalowane taką zwykłą akrylówką i po miesiącu były już plamy. Ten teflon jakby nie przyjmuje brudu, a jak już muszę zmyć to farba się nie ściera razem z brudem

  • 5 października 2012 14:02:57 CEST

    Tworzy taka powłoczkę fajną mozesz kupic też przez internet i pewnie nawet taniej cie to wyniesie :)

  • dtk
    • 4 wpisy
    5 października 2012 14:05:10 CEST
    Ja w salonie mam śnież (kolor piękne myśli) poprostu lubię jasne kolory, dają ciepło i przestrzeń, ale znajdziesz tam wiele kolorów i z pewnością coś zadowoli Twój gust
    • 1 wpisy
    23 października 2012 21:45:13 CEST
    Mogę z czystym sumieniem polecić tę farbę. Pomalowaliśmy przedpokój Satynową Śnieżką w kwietniu. Do tej pory ściana była dwa razy szorowana (TAK! szorowana zmywakiem, na mokro) i kolor bez zmian, tak jakby całej operacji nigdy nie było. Reklama w tym wypadku nie kłamie :)
    • 39 wpisy
    7 lipca 2016 13:06:08 CEST
    Również z czystym sumieniam polecam Śnieżkę satynową :) szorowanie ściany na mokro nie robi jej żadnej krzywdy :) Producent się postarał i stworzył naprawdę dobry produkt :)
    • 17 wpisy
    25 września 2017 19:30:47 CEST
    mam w całym domu, nie narzekam
    • 34 wpisy
    24 października 2017 12:17:06 CEST
    Witam Wszytskich na forum. Akurat jeżlei chodzi o farby Śnieżki to ja również mogę je polecić, mają ciekawa paletę kolorystyczną i przede wszystkim nie są drogie.

Szybka Odpowiedź