Forum Budowlane » Błędy wykonawcze i zalecenia

Ciekawe sposoby na wykończenie ścian

  • 27 sierpnia 2012 18:31:05 CEST

    Witam, przedstawiam kolejny z moich poradników. Tym razem dotyczy on ciekawych sposobów dekoracji ścian. Mowa tu o szablonach, wzorach, stemplach itd. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

    Wzory

    Co raz częściej stosuje się różne wzory, zamazania, smugi na ścianach. Wynik tego działania zawsze wchodzi inny, zależne jest to tylko od osoby wykonującej. Coraz częściej spotykane malowanie artystyczne naprawdę przyciąga wzrok. Zachęcam również do odwiedzenia naszej galerii gdzie jest wiele inspirujących dzieł. To stworzenia wzorów można wykorzystać gotowych szablonów lub stempli oraz gąbki i papieru.

    Pozdrawiam

    • 31 wpisy
    6 października 2012 18:11:51 CEST
    W dzisiejszych czasach mamy szereg możliwości odnośnie tego w jaki sposób urządzić swoje ściany aby prezentowały się naprawde oryginalnie. Mi zdecydowanie najbardziej podobają się różne wzory,szablony fototapet.
    • 18 wpisy
    29 maja 2013 22:38:00 CEST
    Projektując wnętrze staram się, aby ściany miały głębię. Taki efekt można uzyskać stosując tapety, farby strukturalne czy metaliczne np. High Tech.
    • 21 wpisy
    8 listopada 2013 23:56:03 CET
    okk jak bardzo wydłuza sie czas wykonania ścian przy takich bajerach ?
    • 1132 wpisy
    21 czerwca 2016 21:33:20 CEST
    Zalezy jak ekpia się uwinie i po ile godzin będą to robić
    • 613 wpisy
    31 lipca 2016 22:38:14 CEST
    Lepiej zapłacić za robotę niż godziny wtedy
  • 26 lutego 2019 17:35:20 CET
    Ja polecam zainteresować się czymś takim jak struktury dekoracyjne. Np. Magnat ma coś takiego i jest to duże fajniejsze niż fototapeta, a już na pewno tapeta. Zdecydowanie nie nudzi się tak szybko. Pozwala fajnie dopełnić wnętrze.
    • 7 wpisy
    2 października 2019 14:31:03 CEST
    Nigdy nie umawiam się z wykonawcą na godziny, bo wtedy wiadomo robi jak najdłużej

Szybka Odpowiedź