Forum Budowlane » Domy z bali

    • 3 wpisy
    22 września 2012 20:43:02 CEST

    Witam. Zleciłem budwowę domu firmie z Zawoji i teraz mam niestety wątpliwałuję wyboru. Proszę o przyglądnięciu się zdjęciu czy ten bal jest chory. Jeśli tak to co to jest i czy trzeba go wymienic czy moze da sie jakos uratować.

    • 597 wpisy
    25 września 2012 23:55:46 CEST
    W moim domu z bala końcówki tez były przybrudzone ale u ciebie widać jeszcze dodatkowo jakieś białe plamy. U mnie na koniec obrabiali wystające elementy więc nie mam takich problemów. Polecam stronę i forum. Możesz zobaczyć mój dom i wiele innych jest tam też wielu dobrych fachowców.
    • 2 wpisy
    11 stycznia 2013 19:51:47 CET
    co do plam jakie tu występują to porostu są to naturalne zasinieńa i można je bez większego problemu zeszlifowac .Co do pęknięć , jest to z całą pewnością posusz,czyli chore drewno,jednym słowem usychało na stoją jest bardzo często stosowany przez firmy które budują z materiałem po prostu jest o wiele taniszy.
    • 3 wpisy
    13 stycznia 2013 15:46:34 CET
    Witam. Dzięki za odpowiedź. Mógłbyś mi odpowiedzieć czy takie drewno jest zdrowe dla człowieka, czy choroby, które spowodowały w nim posusz mogą nadal być aktywne?

    Pozdrawiam.

Szybka Odpowiedź