Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

  • 2 października 2012 01:21:18 CEST

    Ma może ktoś te płytki bo mam pytanie

    %20by%20My%20Wa

    płytki są bardzo ładne widziałam na żywo ale pytanie brzmi

    czy warto wydać tyle pieniędzy będzie to dobra inwestycja

    czy te płytki są łatwe w utrzymaniu

    i ostanie pytanie jak się zdecyduję na kupno to tylko pół polerowane

    czy płytki pół polerowane trzeba impregnować

    proszę o odpowiedz i zarazem podpowiedz dziękuję i pozdrawiam

    • 32 wpisy
    16 listopada 2012 12:50:40 CET
    Nie wypowiem się na temat kolekcji bo ich nie widzę.
    Jeśli chodzi o Pani pytanie dotyczące płytek, to gres polerowany - proces jego produkcji, otwiera pory tym samym powodując chropowatość. W pory wnika brud, który potem ciężko usunąć.
    Stąd konieczność zaimpregnowania płytek. Dokładne informacje uzyskasz od producenta, ponieważ niektórych się w ogóle nie impregnuje, inne tylko po położeniu ale jeszcze przed fugowaniem.

    Ja pracuję na produktach Rotberg, które polecam. Proponuję też dopytać producenta o chemię jaką zastosować.
    • 17 wpisy
    12 czerwca 2013 00:46:20 CEST
    No tak, galeria jest niedostępna. Ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie warto wydawać dużych pieniędzy na płytki. Po prostu nawet jak są jakieś ładne wzory w sklepie, to później człowiek po pierwsze się przyzwyczaja i płytki stają się zwyczajne, a po drugie wycierają się i nie robią już takiego efektu jak w sklepie.
    • 50 wpisy
    16 sierpnia 2013 15:26:45 CEST

    Czasami można upolować dość fajne płytki w przyjemnej cenie. ja zakupiłem takie płytki Cersanit laro za 46,92 za paczkę. do salonu/jadalni i jestem mega zadowolony. 


    Ten wpis został zmieniony przez berserker w 16 sierpnia 2013 15:31:28 CEST"
    • 5 wpisy
    31 października 2013 21:46:50 CET
    Szczególnie atrakcyjne ceny mają końcówki kolekcji. Ja tak właśnie kupowałam. W takim przypadku warto kupić więcej, bo jak się zdarzy jakaś stłuczka, to potem możemy mieć problem.
    • 48 wpisy
    10 grudnia 2013 11:53:32 CET
    tatiana27 napisał/a:
    Szczególnie atrakcyjne ceny mają końcówki kolekcji. Ja tak właśnie kupowałam. W takim przypadku warto kupić więcej, bo jak się zdarzy jakaś stłuczka, to potem możemy mieć problem.

    Końcówka kolekcji ma swoje plusym, ale można dostać też paczki z róznych partii a wtedy płytkimogą różnić się chociażby odcieniem mimo iż teoretycznie wzór ten sam. Zreszta info na ten temat można znaleźc przy każdych płytkach: 
    Ten wpis został zmieniony przez Mortor w 10 grudnia 2013 11:56:46 CET"

    • 3 wpisy
    15 lutego 2014 23:20:25 CET

    Cena to ważne kryterium nie tylku przy zakupie płytek, ale w każdej innej dziedzinie.

    Czasami jednak za wyższą ceną płytek przemawia nie tylko marża prducenta/sklepu ale same materiały i nowoczesne technologie pozwalające uzyskać bardzo dokładne wzory i struktury płytek.

    Od siebie moge podesłać jedynie kilka bardzo fajnych nowości 2014, wiadomo zawsze gdy jakaś fabryka cos wyprodukuje, pokaże na taragach znajdzie sie grono innych które ten wzór skopiują i dzieki temu wszyscy klienci maja możliwość wyboru podobnych zamienników, które cenowo będą niższe.

    Temat jest piękne płytki dlatego wracając podsyłam troche inspiracji mam nadzieje, że komus pomogę:)



    • 15 wpisy
    20 marca 2014 15:22:36 CET
    Obawiam się, że nawet impregnacja w dłuższej perspektywie nie uchroni przed wnikaniem brudu. Możliwe, że myjką ciśnieniową z detergentem można by coś zdziałać, ale to przecież łazienka, więc użycie takiego sprzętu jest raczej wykluczone.
    • 16 wpisy
    12 maja 2015 23:11:05 CEST
    Bardzo ładne płytki no i projekt. Świetne połączenie kolorystyki i mamy brąz. :)
    • 1132 wpisy
    22 listopada 2015 21:11:36 CET
    Piękne płytki jaki jest to konkretnie model i kolor, bo na pewno nie jest standardowy :)
    • 33 wpisy
    30 grudnia 2016 17:45:57 CET
    No na zdjęciu wyglądają rewelacyjnie, ten czarny błysk, coś pięknego.
    • 30 wpisy
    4 maja 2017 07:21:51 CEST
    i te elementy 3d na ścianie też niczego sobie, ogolnie taka łazienka wygląda niesamowicie choć pewnie jest droga.
    • 2 wpisy
    10 sierpnia 2017 17:35:35 CEST
    te elementy 3d- dekory wcale nie są drogie, ja kupiłam na stronie plytki-sklep24. pl, polecam duży wybór i można na prawdę znaleźć coś dla siebie :) ja wybrałam taki dekor na ściane do kuchni i łazienkę :)
  • 14 listopada 2017 11:29:55 CET
    Grunt to wybrać płytki które nam się podobają oraz które będą wysokiej jakości wykonania, to podstawowa kwestia. Teraz w sklepach internetowych można znaleźć ciekawe promocje właśnie na wybrane płytki, ceramikę.
    • 10 wpisy
    22 września 2018 22:03:56 CEST
    Teraz na rynku jest od groma wzorów i kształtów płytek. Mam w planach położyć w łazience niebieskie heksagony, ale nie wiem jaką fugę do nich wybrać, macie jakieś sprawdzone?

Szybka Odpowiedź