Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

TYNK AKRYLOWY - NIE SUGERUJMY SIĘ NAZWAMI !

    • 1 wpisy
    28 marca 2013 09:51:03 CET

    DACHCOM odpowiada. Firm produkujących tynki jest wiele - ich produkty występują w różnych cenach. Niestety prawda jest bolesna - ich skład i właściwości są bardzo zbliżone. Pomijam tu naprawdę kiepskie które należy omijać z daleka. Dzieje się tak dlatego że producenci w większości używają tych samych składników do ich produkcji. Zaopatrują się często za granicą u tego samego dostawcy. Od tego jak bardzo wypromują później swój towar zależy cena. Tak więc nie sugerujmy się nazwami znanych producentów. Często mniej znane okazują się równie dobre a przy tym dużo tańsze. Aby ułatwić decyzję i nie popełnić błędu zastosujmy TYNK AKRYLOWY. Tego rodzaju tynki ( stosowane zresztą najczęściej ) będą najlepszym wyborem. Ja polecam TYNK AKRYLOWY firmy MAJSTERPOL głównie ze względu na jego BIO OCHRONĘ ktora zapobiega powstawaniu skażenia mikrobiologicznego. Z doświadczenia wiem że wydziwianie w tej kwestii to tylko strata pieniędzy i niepewny efekt. Przyłożyć warto się do tego aby tynk zacierać możliwie szybko ( minimum dwóch tynkarzy na ścianie ) Uchroni nas to przed ( widocznym przechodzeniem stref tynkowania ) oraz wydłużeniem samego tynkowania tynkowania co zawsze jest niebezpieczne ze względu na możliwą zmianę pogody. Pozdrawiam serdecznie DACHCOM.

    • 56 wpisy
    16 kwietnia 2013 20:02:28 CEST
    Ja napisze jeszcze inaczej: nie warto początkowo oszczędzać,tylko po to aby potem dołożyć dwa razy więcej,ponieważ to mija się z celem. Tak samo jest w przypadku omawianego tynku,który prezentuje się bardzo fajnie,plus do tego posiada także jak się okazuje inne zalety.

Szybka Odpowiedź