Forum Budowlane » Instalacje wodno-kanalizacyjne

Twarda woda - problem!!!

    • 6 wpisy
    18 października 2014 20:40:59 CEST

    Korzystam z wodociągów miejskich, zbadałem twardość wody i jest dużo ponad normę! Większość symptomów twardej wody u mnie się znajduje :( Czy macie jakiś pomysł na twardą lub bardzo twardą wodę? Czy ktoś z Was ma zainstalowany zmiękczacz wody? Wszyscy polecają zmiękczacz wody Denver Plus 30. Co Wy na to?


    Ten wpis został zmieniony przez ciekawski11 w 18 października 2014 21:23:45 CEST"
    • 1 wpisy
    24 października 2014 11:21:40 CEST
    Poczytaj sobie o tym zmiękczaczu na profesjonalnej stronie zamiast pytać na forum!
    • 2 wpisy
    18 kwietnia 2017 11:30:47 CEST
    Adam Jasiak napisał/a:
    Poczytaj sobie o tym zmiękczaczu na profesjonalnej stronie zamiast pytać na forum!
    Na forum budowlanym takie tematy są na miejscu ;) Denver był dobrym zmiękczaczem, ale producent trochę opuścił się w jakości. Od jakiegoś czasu coraz więcej negatywnych opinii pojawia się w sieci i raczej zalecałbym ostrożność. Jako następcę denvera najczęściej wymienia się Ecoperla Toro. Ja osobiście użytkuję Slimline30, jest to zmiękczacz z trochę wyższej półki, jednak Toro również niewiele brakuje. Wybrałem Slimline ze względu na suchy zbiornik soli.

    Ten wpis został zmieniony przez wegrzyn w 18 kwietnia 2017 11:31:13 CEST"

Szybka Odpowiedź