Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

Poszukuję ekipy budowlanej - Śląsk

    • 2 wpisy
    11 listopada 2014 19:40:30 CET

    Poszukuję solidnej i w miarę rozsądnej ceny ekipy budowlanej do wykonczenia stanu deweloperskiego domu. Województwo Śląskie, okolice Mikołowa, Rudy Śląskiej.

    • 16 wpisy
    12 stycznia 2015 20:01:43 CET
    No właśnie, radzę się dobrze rozejrzeć, bo wiadomo, im lepsze wykonanie i wykończenie, tym lepiej później się w danym domu mieszka. Dobry montaż to podstawa, polecam poczytać,
    • 1 wpisy
    26 czerwca 2017 11:49:53 CEST
    Mogę polecić jestem zafascynowany tą firmą, długo szukałem kogoś kto zajmie się budową domu, a chodziło mi przede wszystkim o do oszczędzający energię
    Dom , który budowany jest z prefabrykatów, które nie potrzebują dużo energii cieplnej w porównaniu do technologii tradycyjnej (cegła, pustak).
    chodziło mi też o szybki termin, , no i oczywiście na tę firmę mogłem również liczyć
    Czas budowy około 2-3 miesiące i co najważniejsze otrzymałem gwarancję na konstrukcje. Specjaliści i fachowcy na każdym etapie budowy. Polecam.
    • 1132 wpisy
    1 września 2017 10:02:51 CEST
    No to nie lepiej będzie popytac znajomych oni dadza Ci pewnośc wyboru :)
    • 1 wpisy
    16 października 2017 08:30:45 CEST

    Jak z Rudy, to polecam się z nimi skontakować się z Salonem i hurtownią płytek ceramicznych Aniela Górecka, właśnie z Rudy Śląskiej - kupowałam u nich wyposażenie do łazienki, ale zapewniają też wsparcie w zakresie prac remontowych


    Ten wpis został zmieniony przez dariakrakowiak w 16 października 2017 08:35:27 CEST"
    • 21 wpisy
    4 listopada 2017 08:07:00 CET
    Myślę, że akurat tutaj nie powinno być żadnego problemu jeżeli chodzi o dobre i sprawdzone adresy ekip budowlanych i remontowych ze Śląska. Jeżeli będziemy mogli w czymś pomóc, to zerknij także na nasza stronę :)
    • 585 wpisy
    1 maja 2019 22:55:12 CEST
    No to sprawdź na portalach ogłoszeniowych i następnie podpatrz jakie opinie są na ich temat.

Szybka Odpowiedź