Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

    • 7 wpisy
    1 grudnia 2014 12:30:42 CET

    Witam Wszystkich :)

    Chciałam zapytać czy ktoś z Was posiada ogód zimowy? :) Ostatnio przeglądałam różne magazyny z takimi ogrodami i bardzo mi się spodobały :) Zastanawiam się jak wygląda sprawa z ogrzewaniem takiego miejsca. I czy w ogóle jest to funkcjonalne? Mam nadzieję, że jasno przestawiłam temat, ale przesyłam link, żeby wiadomo było o co mi chodzi  Szczególnie podoba mi się ten drugi i trzeci od góry.

    Czy kotś może się wypowiedzieć na temat takiego ogrodu? :)

    • 1132 wpisy
    21 października 2015 07:15:54 CEST
    Właśnie zauważyłem, że coraz częściej o tym mówi. Niestety nie widać linku, więc jak mógłbyś jeszcxze raz spróbować :)
    • 9 wpisy
    7 grudnia 2015 11:49:14 CET
    Mnie także podoba się takie rozwiązanie. Chciieliśmy u nas w domu ogród zimowy zrobić na tarasie. Może wypowie się ktoś kto ma taki ogród, jak z jego funkcjonalnością i ile to kosztuje?
    • 2 wpisy
    30 grudnia 2015 15:19:55 CET
    Hejo! Mnie także podobają się zimowe ogrody. Marzą mi sie takie :) Podpatrzcie sobie kilka fajnych pomysłów kolega wypatrzył mi tutaj
    • 585 wpisy
    19 października 2016 17:42:47 CEST
    Nietstey Kredens nic nie widać ;) Ja również zakochałem się w ogrodzeniach zimowych. Widziałem taki zrobiony zamiast tarasy cały oszklony pokryty Lina Platynową Pozbruk. Jasna kostka super w czymś takim wygląda.
    • 262 wpisy
    30 marca 2017 18:34:00 CEST
    Mm no ciekawie, ja mam tylko taras ale za to TRAWERTYN mleczny. Sam kładłem i wyszło pierwsza klasa!
    • 26 wpisy
    25 kwietnia 2017 13:25:29 CEST
    Sam no to tutaj już trzeb mieć trochę doświadczenia, ale widzę że ładny materiał wybrałeś ;) A co na schody zewnętrzne? Przykrycia Oslo mozna byłoby też wpasować tutaj.
    • 1132 wpisy
    27 listopada 2017 01:13:41 CET
    Z tego co mi wiadomo firma Domega w Poznaniu oferuje możliwość wykonania Ogrodu Zimowego. Ja korzystałem z ich usług jedynie w zakresie wyboru i montażu okien jednak jeżeli zawsze tak podchodzą do klienta to na pewno mogą stworzyć Ci piękny projekt :)
    • 61 wpisy
    25 września 2018 09:33:08 CEST
    Nie za bardzo mnie stać na ogród zimowy, bo jednak spory koszt. Ale mam całkiem ładny ogródek za domem, który ostatnio odświeżałem - to znaczy kupiłem kilka nowych, bardzo ciekawych odmian drzewek ozdobnych w sklepie FutureGardens. Bardzo ładnie się przyjęły, na zimę zabezpieczę ja agrowłókniną, żeby nie przemarzły i myślę, że już na przyszłą wiosnę, będą bardzo ładnie kwitły.
    • 262 wpisy
    30 września 2018 23:38:29 CEST
    Ja jeszcze nigdy nie byłem w takim ogrodzie więc nie mam zbyt dużej wiedzy. Jeżeli miałbym polecić Ci producenta na którego warto zwrócić uwagę to na pewno byłby to Pozbruk ponieważ mają mnóstwo ciekawych modeli, dostępnych kolorów oraz wyróżnia ich przede wszystkim trwałość
    • 171 wpisy
    11 marca 2019 14:20:34 CET
    Myślę, że to niezła opcja. Natomiast warto go również ładnie wykończyć, a w zakresie materiałów dekoracyjnych według mnie Pozbruk nie ma sobie równych.
    • 33 wpisy
    8 kwietnia 2019 09:00:05 CEST
    Ja mam ogród zimowy i powiem, że to świetna sprawa. Najlepiej mieć taki przylegający do salonu, wtedy mozna tam spędzać zimą czas.

Szybka Odpowiedź