Forum Budowlane » Wykańczanie ścian

    • 26 wpisy
    5 lutego 2015 14:00:20 CET

    Hej Chciałem zapytac czy ma moze ktos takie drewno na scianie jak tu Tak chciałem zapytac, jak to sie konserwuje, jaki jest koszt, czy położenie jest trudne?

    • 8 wpisy
    24 listopada 2015 19:48:43 CET

    witam

    boazeria w przedpokoju zawsze kojarzyła mi się w mieszkaniem remontowanym w prl. Ostatnio przeglądając neta natrafilam na ,

    są tam bardzo fajne inspiracje jak zastosować drewno na ścianie we własnym mieszkaniu. Drewniana boazeria to bardzo przyjazny materiał do wykańczania wnętrz. Jest dobrym izolatorem termicznym, ociepla wnętrza i sprawia, że są bardziej przytulne.

    Bardzo podoba mi się taka boazeria na suficie w kuchni. Dla mnie bomba pomysł

    kuchnia


    Ten wpis został zmieniony przez marcel93 w 24 listopada 2015 19:49:24 CET"
    • 58 wpisy
    30 grudnia 2015 13:18:46 CET
    Mi także boazeria kojarzy się w prl i meblościanką :) Jak dla mnie drewno tylko w góralskich chatach!
    • 613 wpisy
    19 stycznia 2016 09:55:08 CET
    Niestety obrazek nie chce mi się załadować. Co do boazerii mam takie same odczucia :D ale co do drenw anie koniecznie. To wszystko zależy ajk będzie to zaprojektowane może połaczenie z czerwona cegłą by fajnie wyglądało
    • 31 wpisy
    4 stycznia 2017 16:16:28 CET

    W PRLu robiło się całe korytarze w drewnie. To niestety nie wygląda dobrze i w dzisiejszych czasach się od tego odstępuje. Jednak położenie fragmentaryczne paneli boazeryjnych lub sztukaterii pozwala nam na wprowadzenie fajnego akcentu we wnętrzu. Ja właśnie planuję na korytarzu zastosować ozdobne listwy naścienne wraz z dekoracyjnymi narożnikami. Myślę, że ożywi to wnętrze długiego korytarza. Fajny wybór sztukaterii znalazłam w Drew-Lux. Jest on producentem wyrobów z drewna, który przy zakupach potrafi doradzić. Zakupy u niego można dokonać internetowo, a transakcje są szybko finalizowane.

    • 34 wpisy
    24 listopada 2017 09:21:47 CET
    Kwestia tego jakie będzie to drewno, bo jeżeli boazeria to faktycznie idziemy już w styl retro. bardziej polecam cegłę dekoracyjna lub kamień ozdobny.

Szybka Odpowiedź