Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

kuchnia w bieli i czarnapodłoga

    • 4 wpisy
    29 listopada 2015 19:35:15 CET

    Ostatnio miałam przyjemność zobaczyć taką aranżację. Nowoczesne wnętrze, białe meble i dodatki ze stali a całośc uzupełniona bardzo ciemną wręcz czarną podłogą. Co o tym myslicie??

    • 5 wpisy
    30 listopada 2015 13:04:08 CET
    stalowe dodatki super, poza tym, że wszędzie na nich masz paluchy i wiecznie wyglądają na brudne:/ Polecam czarne, granitowe elementy do takiej nowoczesnej kuchni, a zmywarkę i lodówkę w zabudowie. W granitowym blacie super wygląda wpuszczany zlew, który jest częścią blatu.
    • 585 wpisy
    14 grudnia 2015 07:35:03 CET
    Ja akurat zmywarki moze bym nie zabudowywał, bo w dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo ile ona nam posłuży :)
    • 58 wpisy
    30 grudnia 2015 13:17:59 CET
    Ale przecież zmywarkę można później wymienić inną pod zabudowę, tylko panel przedni przełożyć
    • 5 wpisy
    22 stycznia 2016 09:50:01 CET

    wszystko jest rzeczą gustu, dlaczego nie, jak to się mówi jeden lubi kaskę, drugi maryśkę. osobiście popiream innowacyjne rozwiązania, bo taki pomysł do tach można zaliczyć. jeżeli masz ochotę to odwiedź Kolory Maroka oni mają bardzo interesujące rozwiązania odnośnie cementowych płytek podłogowych nie tylko w czerni.

    • 31 wpisy
    22 stycznia 2016 16:29:44 CET
    dreamlife napisał/a:

    Ostatnio miałam przyjemność zobaczyć taką aranżację. Nowoczesne wnętrze, białe meble i dodatki ze stali a całośc uzupełniona bardzo ciemną wręcz czarną podłogą. Co o tym myslicie??

    No a co myślisz o aranżacji odwrotnej - ciemne meble i jasna podłoga? Wszystko jest przecież rzeczą gustu :) Choć moim zdaniem każde połączenie tych klasycznych kolorów będzie dobre - niezależnie od kombinacji. Są też rozwiązania, które brzmią niezbyt dobrze, a wyglądają super  ostatnio widziałam np. kuchnię z białymi meblami, czarnym dlatem i... złotą ścianą! Brzmi kosmicznie, a wyglądało naprawdę fajnie.

  • R D
    • 39 wpisy
    26 stycznia 2016 20:37:00 CET
    Złota ściana? Ale była z połyskiem czy mat?
    • 16 wpisy
    12 maja 2016 19:07:12 CEST
    jestem fanką białych mebli w kuchni. Może na czarną podłogę by się nie zdecydowała, ale jak dla mnie idealnie pasuje ciepła, brązowa podłoga i jedna ściana z cegły lub kamienia - świetny efekt :)
    • 1132 wpisy
    27 maja 2016 08:29:16 CEST
    Można wybrać białe meble z drewnianymi blatami i wtedy drewniana połoga w kuchni również będzie pasowała :)
    • 81 wpisy
    13 czerwca 2016 10:51:38 CEST
    Może nie tyle czarna podłoga ile po prostu ciemne,jeżeli kuchnia generalnie jest duża,to da znakomity efekt do jasnych mebli oraz stworzy kontrast.
    • 14 wpisy
    24 października 2016 11:52:34 CEST

    Ja zawsze marzyłem o czarnej podłodze, ale moja żona bardzo mi to odradzała, bo wg niej zwyczajnie na takiej podłodze widać każdy bród... Jak już zdecydowaliśmy się na remont kuchni postawiliśmy na beżowe plytki podłogowe, które teraz idealnie wpasowywują się w nasze kasztanowe fronty mebli. My meble kupiliśmy firmy HOLZ MEBLE z Saloniku Meblowego, a do tego trafiliśmy na stronę rabatybudowlane gdzie jest dużo przeróżnych kuponów jak ktoś buduje dom i wlasnie stamtad pobralismy sobie rabat, dzięki czemu mogliśmy ukończyć naszą wymarzoną kuchnię. Mówię Wam fajna sprawa


    Ten wpis został zmieniony przez Przemyslaw1979 w 24 października 2016 11:53:05 CEST"
    • 8 wpisy
    6 grudnia 2016 15:35:00 CET
    czarna podłoga w kuchni to najgorsze co mozna zrobic!!! widac każdy paproszek, a przecież podłoga w kuchni najczęściej jest ubrudzona. proponuję jasną podłogę i ciemne meble. Sama mam czarne fronty w szafkach i jestem mega zadowolona, chociaż wykonczone w połysku szybko się brudzą i widać każdy odciska palca :) ale wycieranie nie zajmuje az tyle czasu
    • 6 wpisy
    21 lutego 2017 12:52:20 CET
    Czarna podłoga? Według mnie pomieszczenie stałoby się zbyt mocno kontrastowe i jednak nie wyglądałoby to za dobrze. Może się mylę, ale pomysł na ciemną podłogę do mnie nie trafia. Zmniejszysz w ten sposób pomieszczenie i jeszcze sprawisz, że będzie tam nieustannie bałagan.
    • 3 wpisy
    23 lutego 2017 09:24:07 CET
    Jednak postawiłbym na beżowe kafle podłogowe. Czarny przytłoczy wnętrze i ludzi.
    • 136 wpisy
    2 marca 2017 18:50:28 CET

    Ja najbardziej, białe ściany będą dobrze kontrastować z ciemnymi, gresowymi płytami na podłodze. Aby jednak trochę ocieplić taką kuchnię, wprowadzić można panele przypominające drewno, na jedną ze ścian i na wyspę. Całość uzupełni promiennik ciepła Tatou Bains, a także metalowy hoker.

    • 10 wpisy
    15 listopada 2017 10:15:16 CET
    Bardzo fajne połączenie, na zdjęciu widać wyraźny kontrast i nie ma mowy o tym aby taka kuchnia mogła się znudzić. Zamiast lampy wiszącej można zastanowić się też nad halogenami LED.

Szybka Odpowiedź