Forum Budowlane » Projektowanie zabudowy ogrodów

Szukam firmy do budowy drewnianego mostku nad rzeczką.

    • 28 wpisy
    18 lipca 2016 18:51:37 CEST

    Słuchajcie, mam pytanko na szybko. Znacie jakąś firmę z okolic Częstochowy, która zrobiłaby taki fajny, drewniany mosteczek nad malusieńką rzeczką. Wymyśliliśmy wraz z narzeczoną, że to byłby świetny prezent dla jej rodziców. Macie jakieś namiary na sprawdzone firmy, które zrobią nam to starannie? Najlepiej, żeby mieli też dobre, unikatowe projekty, nie chcemy mostku, który będzie zwykły, interesuje mnie coś bardziej wymyślnego...

    • 25 wpisy
    18 lipca 2016 19:22:37 CEST
    Altanę mi kiedyś robiła taka firma z Częstochowy, ale nie pamiętam jak się nazywała dokładnie... W swojej ofercie mieli chyba wszystko co można wykonać z drewna. Mają siedzibę gdzieś w okolicach ulicy Morsztyna...
    • 27 wpisy
    18 lipca 2016 20:24:48 CEST
    Peach napisał/a:
    Mają siedzibę gdzieś w okolicach ulicy Morsztyna...

     

    Jedyną firmę zajmującą się architekturą ogrodową jest firma Drewmart. Zaprojektowali i postawili mi piękną, drewnianą altanę oraz werandę przy domu. Nie było, żadnego problemu, wszystko zostało wykonane starannie i w terminie. Polecam Ci zaglądnąć na ich witrynę w sieci.

     

    • 25 wpisy
    19 lipca 2016 16:19:07 CEST
    Tak. Drewmart. To ta firma montowała mi altanę. Świetny projekt mi zrobili
    Zobacz sobie w zakładce realizacje- tram jest coś bardzo przypominający ten, który mi zrobili.
    • 28 wpisy
    19 lipca 2016 21:17:26 CEST

    O znalazłem jeden szczególnie ciekawy, zaraz przejrzę sobie dokładniej ich ofertę i realizacje, po czym zadzwonię z zapytaniem. Jak mówiłem- zależy mi na czasie. I dzięki za szybkie odpowiedzi.


    Ten wpis został zmieniony przez Bernek w 19 lipca 2016 21:18:15 CEST"

Szybka Odpowiedź