Forum Budowlane » Szkło Budowlane

Okna Sożal- dobry wybór

    • 613 wpisy
    15 października 2016 16:46:07 CEST

    Czy okna tego producenta są warte zakupu. Zostało mi nie dużo czasu, a nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji :)

    • 585 wpisy
    15 października 2016 18:25:14 CEST
    Sożal to producent okien warty uwagi. Moim zdaniem, jeżeli ich okna Ci podpasowały to warto. A wiesz już, który model okna konkretnie ?? Według mojej opinii fajnym "złotym środkiem" są Quelta Crown w 6 komorowym systemie oraz ma dodatkową środkową uszczelkę. Posiada też Mikrowentylację w RU i blokadę przeciw samo zatrzaśnięciu w skrzydle RU. A objęte są 5 letnią gwarancją, więc całkiem ładny wynik.
    • 1132 wpisy
    17 października 2016 17:15:35 CEST
    No to nie masz co czekać i możesz podejmować decyzję. Okna wykonane z ogromną precyzją, o współczynniku przenikania jedynie U=1,3 W/M2 z zabezpieczaniami antywyważeniowymi. Te 5 komorowe okna bardzo dobrze się sprawdzają jak na ten moment.
    • 323 wpisy
    17 października 2016 20:13:43 CEST
    A zwróciliście może uwagę na okna Quelta Dream z ukrytymi zawiasami, jednym z najniższych współczynników przenikania i 4 uszczelakmi jako jedne z nielicznych na rynku. System okuć to ROTO NT Designo. Widziałem je na wystawie robią ogromne wrażenie i chcemy własnie na takie wymienić stare u siebie :)

Szybka Odpowiedź