Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

    • 63 wpisy
    5 lipca 2017 10:43:11 CEST

    Meble ogrodowe z palet- co o nich myślicie? Bardzo mi się podobają tylko zastanawia mnie fakt, czy są wytrzymałe i praktyczne.

    • 221 wpisy
    15 lipca 2017 23:24:40 CEST
    Jeżeli będą narażone na zmienne warunki atmosferyczne to moim zdaniem dużo lepiej będzie ywbrać meble betonowe, całkiem ciekawe rozwiązania znajdziesz w Pozbruk ;)
    • 63 wpisy
    17 lipca 2017 09:36:10 CEST
    Och meble betonowe odpadają, kompletnie mi się nie podobają
  • 21 lipca 2017 08:43:11 CEST
    Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o meble na taras, to akurat w tym przypadku uważam, że najlepiej sprawdzą się albo technorattanowe albo te wykonane z palet. Są solidne i bardzo ciekawie się prezentują.
    • 613 wpisy
    20 sierpnia 2017 18:22:45 CEST
    Jednak jezeli mysleliście o pieknej lawce do ogrodu to tutaj Pozbruk również ma ciekawe pomysly. Sprawdźcie na ich stronie ;)
    • 323 wpisy
    5 września 2017 22:43:15 CEST
    Jak najbardziej w zakresie elementów które można w fajny sposób wykorzystac w ogrodzie Pozbruk jest zdecydowanym liderem wśród producentów elementów dekroacyjych wykonanych z betonu.
  • 27 kwietnia 2018 22:26:59 CEST
    Jak się zdecydowałbyś na drewniane to nie zapomnij o impregnacji po paru latach. Gotowce z marketów są wstępnie impregnowane, ale potem samodzielnie trzeba odświeżać takie meble Vidaronem czy podobnym środkiem.
    • 230 wpisy
    2 maja 2018 00:37:11 CEST
    Warto tez pamiętać o odpowiednich środkach do impregnacji elementów betonowych, aby utrzymać jej piękny wygląd na długie lata. A szukając odpowiednich materiałów polecam odwiedzić również stronę Pozbruk i dokładnie poznać np. Chwastout, Reduktor czy Uniwersal
    • 8 wpisy
    9 czerwca 2018 20:07:01 CEST
    Meble z palet są genialne. Widziałam wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań. Sami pracujemy z mężem nad stolikiem aktualnie. Co do wytrzymałości - to chyba zależy sporo od odpowiedniej impregnacji. Jeśli w żaden sposób się nie zabezpieczy to wiadomo, że nie przeżyją zbyt długo...
    • 262 wpisy
    11 października 2018 13:55:15 CEST
    Najpierw warto wybrać odpowiednią posadzkę i tutaj zamiast drewna poszedłbym w stronę kostki Kanada bądź innego modelu z oferty Pozbruk które dodatkowo są zabezpieczone przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.
    • 613 wpisy
    23 października 2018 17:59:59 CEST
    Jeżeli o mnie chodzi to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę Pozbruk i własnie propozycje jakie podaje mój poprzednik w tym piękny model Plaza Grande, która moim zdaniem idealnie nadaje się na taras.
    • 230 wpisy
    30 kwietnia 2019 08:53:16 CEST
    A jak będziesz na etapie wyboru odpowiedniego materiału do wykonania tarasu bądź powierzchni w altance to polecam zwrócić uwagę na propozycje kostek brukowych od Pozbruk, które zaskakują przede wszystkim wysoką jakością wykonania, szeroki wyborem modeli oraz kolorów.
    • 2 wpisy
    15 lipca 2020 13:24:27 CEST
    Mi też się podobają, odpowiednia impregnacja i dbałość powinno wystarczyć, żeby służyły przez lata. Można również pomajsterkować i zrobić take meble samemu:)

Szybka Odpowiedź