Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Anex Okna opinie - Warszawa

    • 221 wpisy
    19 sierpnia 2017 18:21:05 CEST

    Witam, szukam firmy która pomoże mi w wyborze odpowiedniego zestawu okien, ktory będę mógł u nich kupić  oraz zajmie się montażem. Czy mieliście kontakt może z firmą Anex Okna? Z gory dziękuję!


    Ten wpis został zmieniony przez Mirones1 w 19 sierpnia 2017 18:21:46 CEST"
    • 613 wpisy
    20 sierpnia 2017 19:09:21 CEST
    Hej, jeżeli juz na nich trafiłes to śmiało możesz korzystać z ich usług. Oczywiście nie polecam Ci ich w ciemno. To firma z którą również współpracowalismy około roku temu w zakresie wyboru i zakupu okien oraz montażu na terenie Piaseczna. Bardzo sprawnie znaleźliśmy odpowiednie okna do naszego domu i później został już tylko ich montaż, który wyknali w całości u nas Fajna i uczciwa ekipa, która wykonała wszystko poprawnie. Do tej pory nie pojawiły się żadne przecieki :)
    • 1132 wpisy
    26 sierpnia 2017 17:22:59 CEST
    Dobrze, ze rozważasz wybór właśnie firmy Anex Okna ponieważ ja i siostra zdecydowaliśmy się na bliżniaka pod Warszawą. Umówiłem spootkanie wspólnie wybralismy odpowiednie okna odpowiednie do naszego budżetu i umówiliśmy się na termin montażu. Rzetelnie wykonali cały montaż od którego minęło ponad 10 miesięcy i wszystko wyglada bardzo dobrze.
    • 230 wpisy
    3 września 2017 13:39:02 CEST
    Kupowałam okna z roletami natynkowymi w Anex Okna okna i od razu brałam u nich pełny montaż. Obsługa jest na poziomie. Pokazali mi całą ofertę, ustalilismy cenę i warunki zakupu. Później juz pozostało mi tylko czekać na montaż. Wykonany został porządnie bo akurat byliśmy z mężem w domu. Wszystko na koniec oczywiście przez nich zostało posprzątane. Polecam!
    • 585 wpisy
    12 września 2017 20:39:42 CEST
    Na pewno nie pożałujesz! Z resztą jak widzę inni forumowicze piszą podobnie. Z firmą jest naprawdę dobry kontakt. Podczas spotkania wszystko dokładnie wymierzą i po wyborze modelu okien również wycenią tak aby zmieścić się w możliwościach budżetu. Na rynku są od długiego czasu także każdego producenta znają dokładnie. Możesz liczyć na uczciwą i fachową pomoc z ich strony. Ja nie żałuję stawiająć na Anex Okna
    • 262 wpisy
    9 października 2017 15:36:31 CEST

    Zgadzam się szukając firmy która na pewno dobrze zajmie się montażem okien oraz chętnie pomoże Ci w podjęciu  decyzji wyboru okien o wysokiej jakości wykonania bez przepłacania i z potwierdzoną gwarancja oraz aprobatami technicznymi to Anex Okna jest odpowiednią firmą. Z resztą możesz sam się przekonać, bo przeciez nikt nie będzie kazał Ci na nich stawiać, jeżeli nie spełnią Waszych oczekiwań :)


    Ten wpis został zmieniony przez Adamin441 w 9 października 2017 15:39:13 CEST"
    • 171 wpisy
    13 października 2017 00:13:57 CEST

    Sam nie korzystałem ale z tego co pamiętam to na grillu znajomi, którzy jeszcze kończą swój nowy dom wspominali o Anex Okna bo był właśnie temat rolet zewnętrznych oraz okien antywłamaniowych. To z tego co pamiętam akurat wypowiadali się o nich pozytywnie. O dobrej obłudze, montażu i że mieli konkurencyjne ceny. Mam nadzieję, że to coś Ci pomoże, pozdrawiam!


    Ten wpis został zmieniony przez heos22 w 13 października 2017 00:16:45 CEST"
    • 221 wpisy
    13 października 2017 14:34:32 CEST
    Ogromne dzięki wszystkim za pomoc i poradę :) Już umówiłem się wstępnie na spotkanie z Anex Okna no i zobaczymy czy wszystko pójdzie po naszej myśli :)

Szybka Odpowiedź