Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Nietypowy dębowy stół Wrocław

    • 1 wpisy
    28 sierpnia 2017 20:21:25 CEST

    Poszukuję nietypowego dębowego stołu. Najlepiej żeby był dostępny w sklepie we Wrocławiu, gdyż chciałabym go zobaczyć na żywo a tam mam stosunkowo najbliżej. Może macie coś ciekawego na oku? :)

     
    • 29 wpisy
    31 sierpnia 2017 22:47:33 CEST
    A byłeś już w sklepie meblowym Hugon w ch Domar? Polecam sprawdzić dębowe stoły, które się tam znajdują. Nietypowe rozwiązania a przy tym najbardziej solidny materiał jakim jest dąb (swoją drogą bardzo dobry wybór).
  • 21 września 2017 12:52:31 CEST
    Polecam poszukać w sklepach internetowych gdzie masz największy wybór mebli w tym stołu z kompletem krzeseł. Może napisz o jaki typ stołu dokładnie chodzi i wtedy doradzimy,pomożemy podczas wyboru.
    • 29 wpisy
    30 września 2017 12:16:10 CEST
    Ja jednak nie odważyłbym się do kupna mebli przez internet bez ich wcześniejszego zobaczenia jak naprawdę wyglądają. Zdjęcia łatwo przerobić, a meble wysokiej jakości jakim jest dąb warto zobaczyć na własne oczy, można się od razu zakochać, ale przy okazji sprawdzić jakość wykonania.
    • 81 wpisy
    17 października 2017 10:47:45 CEST
    Moim zdaniem nie ma się czego obawiać, wystarczy tylko wybrać sklep na którym możemy polegać oraz do którego mamy zaufanie.
    • 29 wpisy
    24 października 2017 01:13:11 CEST
    Nie mogę się z Tobą zgodzić. Wzorowanie się jedynie na zdjęciach jest mało rozsądne z uwagi na liczne możliwości obróbki zdjęć jakie dają nam specjalne programy, a więc w rzeczywistości meble mogą mieć zupełnie inny kolor niż ten widoczny na zdjęciach.
    • 34 wpisy
    24 października 2017 12:27:17 CEST

    Jeżeli skle obrabia zdjęcia to świadczy tylko o nim samym i zawsze masz prawo zwrócic taki stół czy inną rzecz którą kupisz w sieci i to bez podania przyczyny, wiec w sumie niczym nie ryzykujesz.


    Ten wpis został zmieniony przez Natainfopl w 24 października 2017 12:27:32 CEST"

Szybka Odpowiedź