Forum Budowlane » Projekt i aranżacja ogrodu

    • 3 wpisy
    7 stycznia 2018 11:52:09 CET

    Witam. Jestem tu nowy bardzo proszę o brukarska robi mi podbudowe i zakładaja palisady przy tarasie. Podwórko mam ze spadem ale oczywiscie taras i dom w POZIOMIE.
    Palisade zamontowali mi ze spadem podworka. Dodam zdjecie poniewaz wydaje mi sie ze powinna byc zamontowana w poziomie wzgledem tarasu a nie tak jak teraz .Prosze o doradzenie czy tak powinno byc .

  • 14 kwietnia 2018 12:47:49 CEST
    Akurat jeżeli chodzi o wykonanie ogrodzenia palisadowego to chętnie pomożemy i doradzimy, ponieważ zajmujemy się tym na co dzień. Przykładowe zdjęcia znajdziecie na naszej stronie :)
    • 585 wpisy
    22 kwietnia 2018 18:59:28 CEST
    Duży wybór palisad oraz innych ozdób do ogrodu wykonanych z betonu znajdziecie w ofercie producenta Pozbruk. Mają szeroki wybór modeli, kolorów oraz co ważne zabezpieczeń.
    • 585 wpisy
    31 maja 2018 16:07:20 CEST
    Zgadzam się akurat jeżeli chodzi o piękne wykończenie i wygląd to Pozbruk jak najbardziej zaskakuje pozytywnie :)
    • 221 wpisy
    1 listopada 2018 19:47:19 CET
    Jak najbardziej, jeżeli będziesz szukał inspiracji ogrodowych to warto też odwiedzić ich kanał na YT a w szczególności serię filmów Pozbruk zaprasza do ogrodu.
    • 585 wpisy
    20 maja 2019 18:12:49 CEST
    No tutaj mogę się zgodzić z Waszymi odpowiedziami, bo również uważam że Pozbruk zaskakuje wysoką jakością wykonanych materiałów oraz odpowiednimi zabezpieczeniami chroniąc je przez lata.
    • 221 wpisy
    28 czerwca 2019 23:05:45 CEST
    I jak już podjąłeś ostateczną decyzję co zrobisz z tym palisadami. Będziesz robił na nowo, wymieniał, czy co?

Szybka Odpowiedź