Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

    • 25 wpisy
    29 stycznia 2018 13:07:33 CET

    Mam takie pytanie, gdzie znajdę w necie jakieś sprawdzone sklepy w których kupię baterie łazienkowe?Szukam baterii do wanny i też do umywalki. Zależy mi na sprawdzonych miejscach, gdzie na towar nie czeka się po 2 miesiące. Dobrze też żeby sklep w razie czego nie robił problemów z ewentualną reklamacją. Będę wdzięczna za namiary.

    • 27 wpisy
    29 stycznia 2018 15:21:00 CET

    A nie próbowałeś wrzucić tego po prostu w wyszukiwarkę? Myślę, że znaleźć taki sklep jest bardzo łatwo i szybko.

    • 25 wpisy
    30 stycznia 2018 14:52:54 CET

    No pewnie, że mogłem. Ale jakbyś przeczytał dokładniej mojego pierwszego posta, to zauważyłbyś, że pytam o SPRAWDZONE sklepy. A te wyskakujące pierwsze lepsze z wyszukiwarki nie są dla mnie sprawdzone. Szczególnie zależy mi na dostępności towaru i szybkiej wysylce - o tym też pisałem. Po to jest forum żeby pytać.

    • 28 wpisy
    31 stycznia 2018 12:25:02 CET

    weź sobie zobacz w sklepie Łazienka Plus. 

     

    robiłem tam duże zakupy bo: umywalka, brodzik, toaleta, kafelki, baterie. w sumie to udało mi się u nich kupić wszystko pod remont. co do przesyłki - bezproblemowo. towar przyszedł kurierem w takim czasie jak podano mi przy realizacji zamówienia. 

    a co do czasu oczekiwania to zalezy co kupujesz i czy mają na stanie w magazynie. ale ogólnie to też nie problem, bo przy każdym produkcie masz podane jaki czas oczekiwania. 


    Ten wpis został zmieniony przez Bernek w 31 stycznia 2018 12:25:28 CET"
    • 25 wpisy
    31 stycznia 2018 14:17:49 CET

    Dziękówa Bernek. Wreszcie jakiś konkret :P Popatrzę sobie wieczorem co tam mają i poszukam jeszcze jakiś opinii o nich w necie.

    • 323 wpisy
    3 maja 2018 23:05:45 CEST
    Mi bardzo podobaja się takie dodatkowe nakładki ktore powodują zmiane koloru lecącej wody poprzez dodatkowe doświetlenie :)
    • 15 wpisy
    21 sierpnia 2018 12:12:58 CEST

    Wydaje mi się, że bardzo dobrym miejscem na poszukiwanie takich rzeczy jest portal allegro. Czasami jest tam to, czego nie ma nigdzie indziej, akurat w kwesti akcesoriów do wyposażenia łazienki możesz na nas liczyć, mamy szeroki wybór :) 


    Ten wpis został zmieniony przez ichcompl w 21 sierpnia 2018 19:25:33 CEST"
    • 10 wpisy
    11 września 2018 14:19:38 CEST

    Polcam baterię Zucchetti Isystick, która ma proste kształty i pozbawiona jest zbędnych detali. Podkreśla krystaliczny strumień, który wypływa ze smukłej wylewki.

     

    Bateria dedykowana jest do mis nablatowych, jak i umywalek wiszących czy stojących.

Szybka Odpowiedź