Forum Budowlane » Fundamenty - budowa i konstrukcja

Hydroizolacja fundamentu - jaką wybrać?

    • 585 wpisy
    5 marca 2018 10:35:08 CET

    Hej,

    Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru materiału hydroizolacji do fundamnetów oraz tarasu. Czy możecie mi polecić trwałe i jednocześnie nie zbyt drogie rozwiązanie? Bo planujemy na wiosnę się za to również wziąć :)

    • 1132 wpisy
    6 marca 2018 15:56:26 CET
    Wiesz co zajrzyj na stronę producenta WaterBlock bo z tego co słyszałem mają jedne z najlepszych materiałów właśnie w rozsądnych cenach. A jakościowo można stawiając je spokojnie bok sporo droższych rozwiązań z resztą poszukaj dokładnych opinii od wykonawców :)
    • 323 wpisy
    12 marca 2018 10:38:10 CET
    Zgadzam się z Jaro54 jeżeli chodzi o podejście obsługi, wybór materiałów do pełnej hydroizolacji oraz ich trwałość to WaterBlock w swojej klasie jest zdecydowanym liderem. Z resztą potwierdzeniem ich jakości jest gwarancje jakie oferują wykonawcy na jej wykonanie (a często jest to nawet okres 6-8 lat)
    • 613 wpisy
    24 marca 2018 23:27:24 CET
    Trudno mi się z Wami nie zgodzić bo z izolacj mi od Waterblock mam na ten moment bardzo pozytywne doświadczenia i to juz od ponad roku kiedy pierwszy raz pracowałem z tym materiałem. Prosty w przygotowaniu, bardzo elastyczny oraz idealnie przylega do powierzchni w pionie jak i poziomie, dzięki czemu można naprawdę spać spokojnie i dawać właśnie takie gwarancję o których wspomina mój poprzednik. Na pierwszy rzut oka widać, jak dobrze zachowuje się kilka godzin po nałożeniu, a wilgoci na pewno nie przepuści :)
    • 192 wpisy
    5 kwietnia 2018 14:58:25 CEST

    Równie ważna jest izolacja termiczna ściany fundamentu, a do tego zastosowania polecamy styropian Knauf Therm Expert Hydro EPS 100 o współczynniku lambda 0,036 W/mK. Produkcja formowania płyt w prasie powoduje, że materiał posiada zwiększoną hydrofobowość. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie Knauf Industries.

    • 1 wpisy
    7 listopada 2018 11:55:36 CET

    Ja polecam firmę Produkują nie tylko folie do izolacji fundamentów ale też nowość na rynku folie na zielone dachy.

    • 13 wpisy
    23 września 2019 14:56:34 CEST
    Zielone dachy - co masz na mysli?
    • 10 wpisy
    24 września 2019 14:04:46 CEST
    Troche nie rozumiem pytania, chyba kazdy uzywa folii do izolacji fundamentow>

Szybka Odpowiedź