Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

kominek czy piec wolnostojący?

    • 36 wpisy
    10 kwietnia 2018 12:35:33 CEST

    posiada ktoś z Was piec wolnostojąy w domu? Myśleliśmy o gazowym, wpadła nam w oko koza ab s, wygląda bardzo efektownie i też można wygodnie sterować kidy ma się wyłączyć, temperaturę ustawiać na kilka dni

    • 2 wpisy
    13 kwietnia 2018 19:50:05 CEST

    mam podobny model, kupiony na , używa się bardzo prosto, możesz sobie zaprogramować działanie na kilka dni, daje sporo ciepła a wygląd mój sam za siebie

    • 13 wpisy
    1 czerwca 2018 12:21:39 CEST
    Jeżeli mam wybierać z tych dwóch opcji to mi osobiście bardziej podoba się kominek , który nie tylko ogrzeje dom ale również spełni funkcje dekoracyjną.

    • 8 wpisy
    9 czerwca 2018 20:09:20 CEST
    Kominek super sprawa. Szwagierka ogrzewa nim dom, dość spory, i daje radę. Co więcej - "zużycie" opału w porównaniu do pieca, który mieli wcześniej - bez porównania!
    • 1132 wpisy
    1 października 2019 10:15:01 CEST
    Dla mnie decydowanie kominek świetnie wygląda i do tego daje dużo ciepła wszystko w jednym.
  • 30 marca 2020 20:55:19 CEST
    Zdecydowanie kominek! To cały urok i jeden z głównych argumentów ZA posiadaniem domu :)
    • 28 wpisy
    21 kwietnia 2020 10:24:50 CEST
    Chyba chodziło o pytanie kominek (obudowany) czy koza (wolnostojąca). Jak ma być tam dystrybuca gorącego powietrza czy płaszcz wodny to kominek. Jak ma to po prostu dawać ciepło to nie ma to znaczenia. Wkłady kominkowe są zazwyczaj tańsze od "kozy" ale za to trzeba je obudować.

Szybka Odpowiedź