Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Wymiana baterii w umywalce w łazience

    • 27 wpisy
    27 czerwca 2018 12:47:03 CEST

    Wymienialiście sami baterię w umywalce w łazience? Dam radę sam, czy jest to jakoś bardzo skomplikowane? :P

    • 28 wpisy
    28 czerwca 2018 13:54:12 CEST
    jak się na tym znasz to możesz próbować. ja się nie znam hehehe. Ja jak kupowałem baterie i umywalkę w markecie to tam zagadałem do panów i okazało się, że za dodatkową opłatą bardzo chętnie przyszli i mi zamontowali. więc może w ten sposób spróbuj?
    • 27 wpisy
    29 czerwca 2018 11:39:28 CEST
    Tylko, że ja nie będę się już szlajał po żadnych marketach, dlatego, że baterie już zamówiłem przez neta. Dlatego teraz to ja już tylko się zastanawiam czy montować czy lepiej dzwonić po hydraulika :P
    • 25 wpisy
    29 czerwca 2018 12:41:26 CEST
    Przez neta baterię ? A nie bałeś się, że coś będzie nie tak? Ja zazwyczaj kupuję wszystko stacjonarnie. Jakoś nie wiem czemu mam opory przed zamawianiem/
    • 27 wpisy
    29 czerwca 2018 13:11:23 CEST
    A co ma być nie tak jak miałem sprawdzony sklep? Kupowałem sklepie Łazienka plus, bo z polecenia najpewniej. Kumpel się tam wyposażał w całości do swojego remontu łazienki. Ale ja to i nawet czasem z braku czasu spożywkę zamawiam przez neta :P
    • 613 wpisy
    28 stycznia 2019 13:41:28 CET
    A może własnie warto postawić o stylowej baterii w kolorze miedzianym i połączyć to z taką samą umywalką.

Szybka Odpowiedź