Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Okna PCV - na jakiego producenta postawić?

    • 585 wpisy
    3 lipca 2018 13:27:14 CEST

    Cześć,

    Chciałem Was zapytać na jakie producenta warto postawić, ponieważ szukam wysokiej jakości okien PCV oraz firmy która zajęłaby się ich montażem na terenie Poznania.

    Z góry dzięki za każdą pomoc!

    • 613 wpisy
    4 lipca 2018 11:05:09 CEST
    Wiesz co to już zależy od Twojego budżetu oraz wymagań odnośnie wyglądu, izolacji czy np. zabezpieczeń antywłamaniowych. Najlepiej będzie jak po prostu zwrócisz uwagę jedynie na sprawdzonych od lat producentów którzy mają dobre opinie użytkowników.
    • 1132 wpisy
    6 lipca 2018 11:38:57 CEST
    My kupowaliśmy okna w firmie Domega, jeżeli już szukasz miejsca z Poznania. To co ich wyróżnia to na pewno odpowiednio zestawiona oferta oparta na topowych producentach, którzy są w stanie zaoferować odpowiednie warunki gwarancyjne oraz będą mogli zająć się ich montażem.
    • 262 wpisy
    8 lipca 2018 14:13:15 CEST
    Również jestem podobnego zdania co poprzednik, ponieważ współpracowaliśmy z nimi w zakresie rolet zewnętrznych i poradzili sobie z tym świetnie. W ofercie można znaleźć jedynie najtrwalsze rozwiązania o dobrych warunkach gwarancyjnych i to w konkurencyjnych cenach. Jak dla mnie jedna z nielicznych firm, która od początku do końca dotrzyma wszystkich zapewnianych warunków w okolicy.
    • 171 wpisy
    26 lipca 2018 11:19:49 CEST
    Jak najbardziej jestem za również z tego względu że głównie w ich ofercie można znaleźć najlepszych polskich producentów którzy mają bardzo dobrej jakości produkty pod każdym względem izolacji, czy to zabezpieczeń przed włamaniem itd. My zdecydowaliśmy się na OknoPlast i mogę szczerze polecić, bo w Domega też mają bardzo dobrą ofertę w ich zakresie :)
    • 585 wpisy
    8 sierpnia 2018 23:59:06 CEST
    Dziękuję w takim razie za dość wyczerpujące odpowiedzi. Z chęcią się z nimi zapoznałem i rzeczywiście po nich firma Domega prezentuje się naprawdę porządnie, tym bardziej że również na ich stronie internetowej widzę wyłącznie dobrej jakości produkty. W takim razie nie mam się chyba po co jeszcze zastanawiać, bo według Was w Poznaniu zdecydowanie wygrali
    • 262 wpisy
    25 września 2018 22:15:17 CEST
    Trzymamy kciuki oby się udało wszystko załatwić sprawnie i po dobrej cenie. Jak będziesz jeszcze potrzebował pomocy to oczywiście chętnie pomożemy z innymi forumowiczami. Jednak myślę, że już Domega w pełni profesjonalnie się Tobą zajmie :)
    • 1132 wpisy
    1 października 2019 10:13:40 CEST
    Jest ich wielu ciężko powiedzieć który będzie najlepszy, warto polować na przeceny jeśli nie spieszycie się z wyborem.
  • 30 marca 2020 21:01:19 CEST
    Ja bym postawił na Oknoplast. Można też wyhaczyć u nich dobrą promocję, jak ja w ubiegłą wiosnę. Jednak w obecnej sytuacji może być problem z montażem, więc trzeba się liczyć z chwilowym przmrożeniem kasy

Szybka Odpowiedź