Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Meble do salonu - całe białe czy z drewnem?

    • 5 wpisy
    6 listopada 2018 12:31:37 CET

    Pytanie mam dzisiaj do was takie - jak sądzicie? Która kolekcja mebli sprawdzi się lepiej w niewielkim salonie, ze ścianami w kolorze butelkowej zieleni? Całkowicie białe meble czy jednak wybrać meble z drewnem? Podobają mi się dwa zestawy, ale ciężko się zdecydować... Boję się, że całe białe zestawione z zielenią wywołają nieco "szpitalny" efekt... Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

    Moje typy to:


    Ten wpis został zmieniony przez nataliao w 6 listopada 2018 12:32:22 CET"
    • 5 wpisy
    6 listopada 2018 12:32:53 CET

    a to drugi typ :)

    • 8 wpisy
    16 lipca 2019 12:58:22 CEST

    Białe  i jasne wnętrza są przepiekne aleeee bardzo oschłe, i mniej chętnie się w nich ąc elemnty drewniane ociepla się dany pokój i tworzy fajny klimat tak aby chętnie się w nim siedziało :) 

    • 43 wpisy
    20 sierpnia 2019 11:23:15 CEST

    Moim zdanie wybierz te z drewnem, biel jest bardzo ładna i super się sprawdza w salonie, ale wole meble w łączonej kolorystyce - są ciekawsze i bardziej przytulne. 

    • 10 wpisy
    13 listopada 2019 13:14:35 CET

    Ja osobiście przeważnie stawiam na naturalne rozwiązania. Sama w domu mam dużo drewnianych mebli, bo one zawsze ocieplają nasze wnętrza, a stół brałam od MoonWood-me - ja wybrałam dębowy ale są tez tam takie, które pasują do tych zdjęć :)


    Ten wpis został zmieniony przez moniam91 w 13 listopada 2019 13:15:16 CET"
    • 20 wpisy
    4 czerwca 2020 11:26:44 CEST

    Polecam przyjrzeć się nowości na rynku...

    Stolikom kawowym z kamiennym blatem, a właściwie granitowym,sam zastanawiam się na czymś takim ;)

    Właśnie takie widziałem na stronie kamiennewnetrza


    Ten wpis został zmieniony przez darful w 4 czerwca 2020 11:28:15 CEST"

Szybka Odpowiedź