Forum Budowlane » Ogrzewanie domu i mieszkania

Ekosystem Twojego domu - pomyśl ciepło, ile zaoszczędzisz!

  • 20 lutego 2019 21:35:09 CET

    Witajcie, 
    Chciałem poinformować i zaprosić do skorzystania z akcji specjalnej Viessmann!

    Kompletne systemy grzewcze w specjalnej ofercie wraz z montażem i 5-letnią gwarancją.
    Chciałbyś mieć nowoczesny system ogrzewania w swoim domu, ale nie wiesz od czego zacząć?

    Na pewno duże wątpliwości budzą koszty dodatkowe jak np. prace montażowe. Bądź „eko” – myśl EKOnomicznie – skorzystaj ze specjalnej oferty firmy na kompletne systemy grzewcze oferowane wraz z montażem oraz 5-letnią gwarancją!

    Źródłem ciepła w Twoim domu może być zarówno kondensacyjny kocioł gazowy, jak również EKOlogiczna pompa ciepła wykorzystująca ciepło otaczającego nas powietrza.

    Jeszcze bardziej EKOnomiczne rozwiązanie zagwarantuje Ci montaż dodatkowego systemu wentylacji mechanicznej z rekuperacją, który zadba by wraz z wymianą powietrza w Twoim domu nie uciekało ciepło na zewnątrz.

    Kompletny system grzewczy to nie tylko pakiet urządzeń ale i montaż przez fachową firmę partnerską oraz 5-letnia gwarancja producenta.
    Szczegóły:  

    Zachęcam do kontaktu i polecam analizie!

    • 4 wpisy
    20 marca 2019 13:46:32 CET

    My planujemy zainwestować w dość popularne rozwiązanie- zbiornik buforowy. Czytałam taki poradnik: skąd dowiedziałam się że najpraktyczniejszy będzie zbiornik z miedzianą wężownicą. Jak zwykle jednak pojawia się jakieś "ale". Przede wszystkim interesuje mnie cena zbirnika buforowego tego typu- czy aby nie przerośnie moich możliwości finansowych. Czy orientujecie się może ile to mniej więcej  kosztuje łącznie z instalacją?

    • 4 wpisy
    20 marca 2019 13:47:16 CET

    My planujemy zainwestować w dość popularne rozwiązanie- zbiornik buforowy. Czytałam taki poradnik: skąd dowiedziałam się że najpraktyczniejszy będzie zbiornik z miedzianą wężownicą. Jak zwykle jednak pojawia się jakieś "ale". Przede wszystkim interesuje mnie cena zbirnika buforowego tego typu- czy aby nie przerośnie moich możliwości finansowych. Czy orientujecie się może ile to mniej więcej  kosztuje łącznie z instalacją?

    • 53 wpisy
    17 lipca 2019 10:50:02 CEST
    Czy wiesz że inteligentny dom zużywa mniej energii?
    Inteligentne rozwiązania pełnią rolę mózgu naszego domu. Integrując poszczególne urządzenia w jeden system, optymalizują ich pracę oraz dostosowują do potrzeb każdego domownika.

    Inteligentne rozwiązania, które pomagają sterować pracą grzejników, termostatu czy rolet, mogą obniżyć rachunki za ogrzewanie nawet o 20–30 proc. Dodatkowe oszczędności może przynieść inteligentne zarządzanie oświetleniem.
    Wejdź i zobacz co może zaproponować Ci ABAKS-SYSTEM

Szybka Odpowiedź