Forum Budowlane » Instalacje elektryczne

Kamery zewnętrzne, co sądzicie i na jaki zestaw postawić?

    • 613 wpisy
    9 maja 2019 14:21:12 CEST

    Witam!

    Czy znajdę tutaj osoby, które mają w swoim domu kamery zewnętrzne? Jeżeli tak to na jakie warto postawić w zakresie jakość obrazu, funkcjonalności, wykonania oraz dobrej ceny? Z góry dzięki za każdą wskazówkę!

    • 230 wpisy
    10 maja 2019 10:13:51 CEST
    A czy myślałeś może nad wyborem kamer IP, czyli bezprzewodowych systemów które przede wszystkim będziesz mógł sobie wygodnie kontrolować z poziomu telefonu bądź komputera? Jeżeli tak bądź jeszcze nie widziałeś to zwróć uwagę na przykład na model kamer KZ13, które moim zdaniem przede wszystkim cechują się wysoką jakością obrazu FullHD, do tego zapewnia bardzo dobrą widoczność w nocy dzięki wbudowanym diodom podczerwieni aż na 25 metrów. Zastosowano w niej zabezpieczenie na poziomie IP66, a kąt widzenia to 110° więc powinny wszystko wyłapać. Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań!
    • 1132 wpisy
    13 maja 2019 11:49:09 CEST
    No i tutaj mój poprzednik podał naprawdę dobrą propozycję bo moim zdaniem jeśli chodzi o wygodę w zarządzaniu, bogatą funkcjonalność i też cenę to są to kamery godne uwagi i przetestowania.
    • 221 wpisy
    23 maja 2019 11:42:23 CEST
    Też wydaje mi się, że systemy bezprzewodowe są teraz jedną z najlepszych opcji jeśli mówimy o funkcjonalności w montażu, użytkowaniu i też cenie bo jest to rozwiązanie znacząco tańsze. To prawda też, że w JBPartner znajdziesz rozwiązania z wyższej półki i o bogatej specyfikacji oraz funkcjach, więc na pewno się co do nich nie zawiedziesz.
    • 262 wpisy
    27 maja 2019 16:49:25 CEST
    Dokładnie modele jak KZ13 są jak najbardziej propozycją o wysokiej jakości wykonania, zabezpieczenia oraz parametrami jak jakość obrazu FullHD opcję obrotu o 360 stopni. Można nim oczywiście zdalnie sterować, daje wyraźny oraz płynny obraz za dnia jak i w nocy. A w razie intruzów wysyła alarm więc nic się przed nią nie ukryje.
    • 613 wpisy
    21 czerwca 2019 23:49:25 CEST
    Super! Dziękuję bardzo za Wasze odpowiedzi, mam nadzieję że w końcu będzie to słuszny wybór. Jak już podejmę ostateczną decyzję to na pewno się z Wami tym podzielę :)
    • 53 wpisy
    18 lipca 2019 10:41:48 CEST
    polecam abaks-system napewno znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie.

Szybka Odpowiedź