Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Firma Domega Poznan - opinie

    • 585 wpisy
    24 grudnia 2019 13:45:30 CET

    Hej,

    Czy ktoś korzystał z pomocy firmy Domega Poznań przy zakupie okien, bądź drzwi? Jeśli tak to jakie są Wasze spostrzeżenia na ich temat, warto czy nie do końca? Pozdrawiam!

    • 1132 wpisy
    7 stycznia 2020 12:55:17 CET
    Jeśli o mnie chodzi to ja jestem jak najbardziej za! Przede wszystkim w przypadku firmy Domega można liczyć na profesjonalizm obsługi, duży wybór produktów i do tego szybkie terminy co do samej realizacji zamówienia, ale i jednocześnie montażu po którym także zostawili porządek.
    • 323 wpisy
    9 stycznia 2020 13:09:30 CET
    Podzielam wypowiedź poprzednika i także uważam, że jest to świetny wybór jeśli chodzi o jakość prowadzenia obsługi, terminowość oraz dobre warunki gwarancyjne, jak i rzetelność podejścia ekipy zajmującej się montażem.
    • 262 wpisy
    13 stycznia 2020 09:56:08 CET
    Słyszałem o nich dobre opinie, natomiast sam nie korzystałem. Czekam w takim razie na twoją opinię i zdjęcia z efektu końcowego jak uda Ci się wrzucić zdjęcia.
    • 262 wpisy
    13 stycznia 2020 09:56:22 CET
    Słyszałem o nich dobre opinie, natomiast sam nie korzystałem. Czekam w takim razie na twoją opinię i zdjęcia z efektu końcowego jak uda Ci się wrzucić zdjęcia.
    • 230 wpisy
    20 stycznia 2020 12:33:02 CET
    Ja szukam powoli własnie wykonawców bo na wiosnę chcieliśmy się zabrać za stolarkę okienną oraz wymianę drzwi zewnętrznych i bardzo zaciekawiliście mnie wspomniana firmą, więc dopiszę ich do listy i sprawdzę co mogą nam zaoferować.
    • 323 wpisy
    3 lutego 2020 11:36:45 CET
    I jak wybrałeś już może? Na kogo postawisz jeśli chodzi o wybór firmy oraz producenta, pozdrawiam!
    • 585 wpisy
    16 marca 2020 14:43:37 CET
    Tak, zdecydowałem się postawić na firmę Domega tak jak radziliście i okna PCV OknoPlast. Zdecydowaliśmy się na współpracę. Jeszcze czekamy na zamówienie i w najbliższym czasie będzie już po montażu!

Szybka Odpowiedź