Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Płytki i meble do łazienki - gdzie szukać?

    • 1132 wpisy
    7 kwietnia 2020 09:58:45 CEST

    Cześć!

    Chciałbym zapytać Was na jaki sklep interentowy warto postawić, jeśli chodzi o zakup dobrej jakości wyposażenia łazienkowe. Głównie chodzi mi tutaj o płytki i meble, pozdraiam serdecznie. 

    • 585 wpisy
    14 kwietnia 2020 08:13:37 CEST
    No to tutaj w mojej opinii takim numerem jeden jest sklep internetowy w którym można znaleźć szereg propozycji, jeśli chodzi o wysokiej jakości meble, ale również pozostałe wyposażenie łazienkowe jak baterie, umywalki, czy nawet płytki od sprawdzonych producentów i w nowoczesnych wzorach.
    • 43 wpisy
    14 kwietnia 2020 13:47:53 CEST
    Co prawda w kwestii płytek nie jestem na bieżąco - od wymiany kafli już minęło trochę czasu, ale za to meble łazienkowe wymieniała nie tak dawno więc mogę polecić ci te które u mnie dobrze się sprawdzają. Mam zestaw kupiony online na . Przyznam, że cena była niska więc mnie skusiła, ale mebelki ez zarzuty, jak nie wiesz to nie poznasz, że kupione za grosze. Moim zdaniem zakup był bardzo udany.
    • 323 wpisy
    16 kwietnia 2020 11:06:30 CEST

    CO do samych płytek to w lazienkaplus_pl udało mi się znaleźć naprawdę sporo ciekawych propozycji. Jednak jeśli chodzi o nas chodzi to w szarości najbardziej spodobała nam się Paradyż Harmony płytka ścienna Grys Patchwork 30X60 cm i na taką również się zdecydowaliśmy ;)


    Ten wpis został zmieniony przez Darek431 w 16 kwietnia 2020 11:06:52 CEST"
    • 1132 wpisy
    21 kwietnia 2020 08:40:33 CEST
    Dziękuję za pierwsze podpowiedzi i kierunek w jakim warto pójść jeśli chodzi o wybór stylowych i jednocześnie dobrych mebli i wyposażenia do łazienki. W takim razie czekam na kolejne podpowiedzi!
    • 221 wpisy
    23 kwietnia 2020 12:06:36 CEST
    My zdecydowaliśmy się na płytki imitujące drewno ponieważ chcieliśmy w łazience stworzyć aranżację w kolorze drewna i bieli. Jak znajdziesz chwilę to zajrzyj sobie na lazienkaplus_pl i sprawdź Domino Fargo tym bardziej, że złapiesz je na niezłej przecenie ;)

Szybka Odpowiedź