Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

Ogrodzenia Betafenca?

    • 2 wpisy
    21 czerwca 2007 14:26:05 CEST
    Mam pytanie co możecie powiedzieć mi o tym producencie? Przymierzam się do kupna siatki zgrzewanej właśnie firmy betafenca, którą doradzano mi w castoramie! Proszę o opinie na jej temat bo chciałbym sie upewnić przed zakupem w końcu to zakup na parę lat!
    • 2 wpisy
    17 lipca 2007 22:24:09 CEST
    o jak miło, ja właśnie jestem po zakupie. Nie chciałem zwykłej plecionki, tylko coś łądniejszego i mocniejszego. W jakiejś gazecie znalezłem artykuł dotyczący ogradzania siatką pantanet tej firmy i tak poszedłem za ciosem. owszem jest dostępna w castoramie i tam jest chyba najtańsza. w Liroy Marlin jest droższa a poza tym wogóle nie można tam nic znaleźć a obsługa jest niesympatyczna. koniec końców siatkę mam i wygląda nieźle, w każdym razie sąsiadom się podoba :) Swoją drogą ciekawe czy ona wytrzyma te 10 lat bez korozji, bo moja poprzenia siatka zdechła 12 a i to, przez 10 była cała zardzewiała.
    Pozdrawiam i polecam
    Mal
    • 2 wpisy
    17 lipca 2007 22:26:15 CEST
    a i znalazłem nawet filmik na you tubie, moze też ci coś pomoże , choć to bardziej o skokach spadochronowych, ale moze nie zrozumiałem :)



    Mal
    • 2 wpisy
    24 lipca 2007 14:16:57 CEST
    Malwinar powiedz mi jak dlugo masz juz ta siateczke i czy sa jakies problemy przy zakladaniu?
    • 65535 wpisy
    1 sierpnia 2007 15:50:50 CEST
    U mnie jest ogrodzone podwórko nią, zakładali mi miejscowi nie było problemów z tego co mówili to łatwiej ja naciągać bo jest sztywniejsza :D
    • 4 wpisy
    22 października 2007 14:11:36 CEST
    witam, ja tez niedawno zalozylem siatke betafence na swojej dzialce, naciagalem ze szwagrem - nie bylo problemu, poza tym zona jest zadowolona bo mowi ze ladnie sie komponuje z zielenia
    • 4 wpisy
    19 lutego 2008 11:37:22 CET
    czesc a co to jest za ogrodzenie to Betafence???? bo ja teraz na wiosne chce postawic cus i sie zastanwiam co najlepsze najmodniejsze i wogole
    • 6 wpisy
    24 lipca 2008 16:24:36 CEST
    Ja to nie polecam betafenca, załozyłem i mi ukradli, ciągle się wszędzie reklamują i podchwycili to złodziejaszki. Powinni do tych ogrodzeń dokładać ochroniarza!!! Lepiej nie kusić losu i kupić zwykłe nie koniecznie gorsze ogrodzenie, pomalować dobrą farbą i gra gitara!! :roll:
    • 2 wpisy
    12 września 2012 13:25:20 CEST

    Ja to nie polecam betafenca, załozyłem i mi ukradli, ciągle się wszędzie reklamują i podchwycili to złodziejaszki. Powinni do tych ogrodzeń dokładać ochroniarza!!! Lepiej nie kusić losu i kupić zwykłe nie koniecznie gorsze ogrodzenie, pomalować dobrą farbą i gra gitara!! :roll:

    Tego bym się nie spodziewał! Może lepiej zainwestowac w coś czego nie można sprzedać na złomie? Np ogrodzenia plastikowe?

    • 35 wpisy
    4 maja 2013 12:17:53 CEST
    Plastikowe raczej nie bardzo,co innego gdyby było to ogrodzenie metalowe,wtedy już tak i można czerpać z tego zysk. Ale od razu skreślać dany typ ogrodzenia dlatego ze jest ładne i kradną? No to też chyba lekka przesada...
    • 1132 wpisy
    19 czerwca 2016 15:15:12 CEST
    Przęsła do tego Słupek L od Pozbruk gdzie od razu dobierzesz przykrycia i nic więcej nie trzeba (oprócz chemii budowlanej, ale w pozbruk tez jest) :)
    • 33 wpisy
    22 marca 2017 11:18:53 CET
    Ja stawiam na sprawdzone ogrodzenia czyli na mur samonośny od pozbruka w moim przypadku, Amsterdam, urzekł mnie jego wygląd i szybkośc stawiania, w dodatku nie widać na nim prawie w ogóle upływu czasu.
    • 15 wpisy
    31 marca 2017 10:42:34 CEST
    Amsterdam jest świetny ale warto też nad Milano pomyśleć, choc kto co lubi na stronie pozbruka jest tyle możliwośc, że każdy znajdzie cos dla siebie.
    • 613 wpisy
    31 sierpnia 2017 09:05:38 CEST
    Ogrodzenie to również ważna opcja i jeżeli chcesz mieć piekne rozwiązanie bądź chcesz całkiem odciąć się od sąsiadów to poszukaj co może Ci zaoferować pozbruk.
    • 10 wpisy
    15 lutego 2018 08:36:48 CET
    A co sadzicie o ogrodzeniu panelowym? To ostatnio modne rozwiązanie oraz bardzo praktyczne, szczegóły znajdziecie na Pol-ger
    • 613 wpisy
    30 sierpnia 2018 15:09:03 CEST
    Myślę, że jest ok, ale jednak z tyłu bądź boków domu. A jeżeli chodzi o front to postawiłbym bardziej na elementy Gardeo do wykonania muru samonośnego Rotterdam.
    • 262 wpisy
    30 września 2018 21:01:09 CEST
    Ja jednak pozostałbym przy bardziej klasycznych rozwiązaniach dlatego jeżeli szukasz naprawdę fajnych propozycji to zajrzyj na stronę Pozbruk oraz ich kanał na Youtube gdzie spokojnie będziesz mógł sprawdzić i ocenić różnego rodzaju ogrodzenia.
    • 613 wpisy
    25 czerwca 2019 15:10:47 CEST
    Jeżeli będziesz również szukał dobrej jakości materiałów na wykonanie ogrodzenia na dłużej to polecam również zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk, a przede wszystkim mówię tutaj o elementach Gardeo.

Szybka Odpowiedź