Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

Uwaga na firmę Kobylej Góry!

    • 1 wpisy
    9 września 2010 03:13:27 CEST

    Uwaga na firmę z Kobylej Góry!

    Kilka miesięcy temu kupiłem u nich okna . Zastanawiałem się ładnych parę miesięcy . Wydawało mi się , że mała fima i właściciel na miejscu / nie jak w innych gigantycznych firmach niedostepny / to dobrze rokuje. Wydałem prawie 120 tys PLN / KREDYT!!! i dostałem takie buble o których tylko w koszmarnych snach śnic mozna!!! Okna żle się zamykają ! Są popuchnięte! Ale na domiar złego odłazi płatami farba!!! Firma od kilku miesięcy wodzi mnie za nos a na dzień dzisiejszy mnie olała wiedząc , że ja skromny człowiek nie mam z nimi szans!!! Skąd mam wziąć na adwokata i postępowanie!!! Czuję się tragicznie oszukany i nikomu nie polecam tych PARTACZY!!!

    Twój znjomy buduje? szuka okien ?

    Może jak się rozniesie właściciel zwinie swój popaprany interes i nie oszuka już nikogo!!!

    oszukany111

    post moderowany
    • 1 wpisy
    10 stycznia 2011 09:04:18 CET

    OŚWIADCZENIE FIRMY

    W nawiązaniu do przedstawionej opinii o firmie uprzejmie wyjaśniam, iż jedynym sporem, jaki opisana firma toczy w tym przypadku jest spór z Panem Markiem W. Zdaniem producenta lakierów przyczyną odpadania powłoki lakierniczej była nadmierna wilgoć i niezapewnienie stabilnych warunków wilgotnościowych w pomieszczeniach, w których zamontowana była stolarka, a nie jak sugeruje Pan W. wadliwy sposób wykonania powłoki lakierniczej. Istnieje oficjalna opinia w w/w sprawie wydana przez firme produkująca lakiery okienne.

    Zamieszczone w internecie wpisy są próbą wyłudzenia nienależnego odszkodowania ! post moderowany

Szybka Odpowiedź