Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

Stolarka zewnętrzna - uwaga oszust

    • 1 wpisy
    25 sierpnia 2018 19:42:48 CEST

    Opinia na temat firmy Lewandowski Marcin MEGA LION Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 8, 85-758 Bydgoszcz, KRS: 0000431805, NIP: 5542919067, REGON: 341321208.

     

    UWAGA OSZUST! Firma sprzedaje stolarkę zewnętrzną i wewnętrzną - okna, drzwi, a także wykonuje ogrodzenia i bramy. Zalega mi obecnie na kwotę 60 000 złotych, poprzez swoje działania opóźniła moją budowę o 6 miesięcy, stwarzając mi gigantyczne problemy z innymi wykonawcami, terminami i praktycznie rujnując moją inwestycję. Dziesiątki telefonów, SMSów, proszenia - żadnego skutku. Ogrom zmarnowanego czasu, nerwów i pieniędzy. Obecnie brak kontaktu.

     

    Mam nadzieję, że już nikt nie popełni mojego błędu!

     

    Przedstawicielem tej firmy jest "JAN-POL" Michał Lewandowski NIP: 5542719150, REGON: 340254674.

     

    Ofertę firmy można znaleźć na stronach



    • 1 wpisy
    31 stycznia 2020 15:58:13 CET
    Witam. OSTRZEGAM!! M LEWANDOWSKy przed tym Panem i jego firmą. Oszust i krętacz . Ciekaw jestem ile ludzi już okradł tak jam mnie. Ale trzeba zaprzestać jego działań wyłudzania pieniędzy bo ten człowiek czuje się bez karnie . PROSZE !!!!!!!!!! wszystkie osoby poszkodowane o kontakt w celu wytoczenia Sprawy karnej temu człowiekowi (Jan-Sol, Sol-Jan SOLEC KUJAWSKI ogrodzenia )M
    Lewandowsky

    Proszę o kontakt :. oszustlewandowski87@ wp pl

Szybka Odpowiedź