Forum Budowlane » Projekt i aranżacja ogrodu

Jaki PŁOT jest modny???

    • 4 wpisy
    19 lutego 2008 11:31:19 CET
    u mnie w okolicy kazdy sasiad ma plot jaki mu sie podoba - ogolnie pomieszanie z poplateniem wiec mam pytanie- co bedzie modne i stylowe zarazem???
  • 19 lutego 2008 12:46:37 CET
    Witam serdecznie,
    Mysle ze nie powinna sie Pani sugerowac tym co akurat jest modne poniewaz ogrodzenie dobiera sie glownie do architektury domu oraz stara sie nawiazac do otoczenia, aby nie tworzyc nadmiernej roznorodnosci o ktorej Pani wspomina.
    Modna i stylowa bedzie po prostu haronia domu, ogrodu i ogrodzenia :)
    • 4 wpisy
    18 marca 2008 12:57:53 CET
    dziekuje za porade :)

    w toku ciaglych poszukiwan trafilam na topik o ogrodzeniach firmy betafence, i czy takie cos- to sa panele ogordowe byly by ok???
    • 4 wpisy
    17 kwietnia 2008 12:51:38 CEST
    Witam ponownie chciałam się podzielic pomysłem na ogrodzenie, które założymy w maju już. Wybralismy panele Bekafor i wypełnimy je drewnianymi deseczkami i obsadzimy potem jakims gatunkiem tuji.
    • 18 wpisy
    19 kwietnia 2010 21:01:57 CEST
    Dla mnie od zawsze stylowe jest ogrodzenie drewniane- klasyka w pełnym znaczeniu słowa. Do tego dobieramy słupki pasujące do domu i gotowe. Choć przyznaję że marzy mi sie ogrodzenie z ...piaskowca:)
    • 613 wpisy
    30 lipca 2016 23:03:16 CEST
    Natomiast dla mnie najbardziej podobają się mury samonośne. Przymierzamy się do zakupu i wykonania muru Amsterdam 22.5 z Pozbruk ponieważ elementy nie wymagają dozbrojeń i jest gotowy do montażu w łatwy sposób
    • 82 wpisy
    2 grudnia 2016 10:03:31 CET

    Według mnie obecnie modne jest łączenie stali nierdzewnej z drewnem jeśli chodzi o ogrodzenie. Elementy ze stali i profile jako że są trwałe i estetyczne,można zamówić w BTH import Stal.

    • 230 wpisy
    1 października 2017 15:44:42 CEST
    A może stali nierdzewnej z pieknymi Słupkami L Pozbruk w melanżu zimowym :)
    • 230 wpisy
    1 października 2017 15:44:43 CEST
    A może stali nierdzewnej z pieknymi Słupkami L Pozbruk w melanżu zimowym :)
  • 18 października 2017 09:26:54 CEST
    Moda to jedna kwestia, natomiast moim zdaniem bardziej powinniśmy sugerować się jakością i praktyczny aspektami podczas wyboru bramy oraz ogrodzenia.

    • 230 wpisy
    1 września 2018 22:49:05 CEST
    Ja do swoich propozycji dodałabym również elementy Gardeo Pozbruk właśnie ze wzgledu na prostotę montażu, piękne wykonanie i nadzwyczajną trwałość.

Szybka Odpowiedź